خبرگزاری کار ایران

محکومیت راننده خودرو آلاینده محیط زیست به پاکسازی جاده رودسر از زباله

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۶۳۴۶

راننده خودرویی که با پخش مواد روغنی باعث آلودگی محیط زیست کرده بودد به جریمه محیط زیستی محکوم شد.

به گزارش ایلنا از رودسر، رحمان پورحسین رئیس اداره حفاظت محیط زیست رودسر از توقیف خودرویی که اقدام ریخت‌پاش مواد روغنی در محیط کرده بود خبر داد.

وی افزود: در این ماموریت مشترک که با همراهی  دادستان محترم شهرستان  انجام پذیرفت، ماموران یگان حفاظت محیط زیست با همکاری ماموران نیروی انتظامی خودرو مذکور توقیف و به پارکینگ انتقال داده شد.

میثم اسدی دادستان شهرستان رودسر بر جدیت در برخورد با متخلفان‌در عرضه محیط زیست تاکید کرد و اظهار داشت: هر اقدامی که تهدید علیه بهداشت و محیط زیست شناخته شود از قبیل آلوده‌کردن آب، دفع غیربهداشتی مواد زاید، ریختن، زباله در خیابان‌ها و کشتار غیرمجاز حیوانات، استفاده‌ی غیرمجاز فاضلاب خام یا پساب تصفیه‌ی خانه‌های فاضلاب برای مصارف کشاورزی ممنوع است و مرتکبین طبق قوانین مشمول مجازات خواهند شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست رودسر در ادامه گفت: تخلیه مواد سوختی در طبیعت با توجه به ماهیت مواد سوختی منجر به آلودگی و تخریب بافت خاک شده و کیفیت فیزیکی، شیمیایی و زیستی خاک را از بین می‌رود و این تغییرات برای زیست بوم شهرستان بسیار مضر است.

این شخص خاطی به پاکسازی یک کیلومتر از جاده رحیم آباد به رودسر محکوم شد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز