خبرگزاری کار ایران

رئیس ستاد انتخابات استان عنوان کرد؛

استقبال پرشور قزوینی‌ها در دقایق ابتدایی آغاز فرایند رأی‌گیری

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۴۰۴۷

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: شور انتخاباتی و شور مردم پای صندوق رأی در استان قزوین در همین ساعات نخست به خوبی مشاهده می‌شود، در سراسر استان در برخی از شعب صف‌های طولانی برای ارائه رأی به وجود آمده است.

به گزارش ایلنا، عباس کاظمی در نشست خبری روز انتخابات که در میز رسانه ستاد انتخابات استان قزوین برگزار شد، گفت امروز همزمان با سراسر کشور عملیات رأی گیری در استان قزوین آغاز شده است.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین افزود: در دقایق نخست فرایند اخذ رأی، ۹۸ درصد شعب اخذ رأی استان به سامانه آنلاین متصل شدند و فعالیت را آغاز کردند، این میزان آمادگی در نخستین دقایق آغاز فرایند رأی گیری رکورد سال‌های گذشته را شکست.

وی بیان کرد: شور انتخاباتی و شور مردم پای صندوق رأی در استان قزوین در همین ساعات نخست به خوبی مشاهده می‌شود، در سراسر استان در برخی از شعب صف‌های طولانی برای ارائه رأی به وجود آمده است و مجموعه دستگاه‌های امنیتی، قضایی و اجرایی در تلاش هستیم که میزبان شایسته باشیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: ۲۵ هزار نفر امروز دست اندرکاران امر دریافت رأی از همه شعب استان هستند.

وی افزود: از تلاش‌های همه اصحاب رسانه صمیمانه تشکر می‌کنم، در حوزه ایجاد آرامش و شور انتخاباتی رسانه نقش مهمی دارد که جا دارد از این نقش آفرینی تشکر ویژه داشته باشیم. 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز