خبرگزاری کار ایران

| 02:30   
کد خبر : ۱۳۹۸۷۶۷
فرمانده انتظامی استان:

موتور قاچاق 500 میلیونی در بوئین‌زهرا توقیف شد

فرمانده انتظامی استان قزوین با تلاش ماموران انتظامی شهرستان بوئین‌زهرا یک دستگاه موتورسیکلت 1300 سی‌سی قاچاق توقیف و راکب آن دستگیر شد.

موتور قاچاق 500 میلیونی در بوئین‌زهرا توقیف شد

به گزارش ایلنا، سردار علی ابراهیمی گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مأموران انتظامی شهرستان بوئین‌زهرا حین گشت‌زنی فعال و هدفمند خود درسطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه موتور سیکلت سنگین مشکوک شده و جهت بررسی دقیق تر وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: در اقدام به موقع مأموران پلیس حاضر در صحنه موتور سیکلت توقیف و ضمن هماهنگی با مرجع قضایی جهت بررسی به مقر انتظامی منتقل شد.

وی با بیان این که در بررسی‌های انجام شده مشخص شد موتور سیکلت توقیفی، قاچاق و فاقد هرگونه مدارک قانونی و معتبر گمرکی است، تصریح کرد: کارشناسان مربوطه ارزش این موتورسیکلت را پنج میلیارد ریال برآورد کردند.

ابراهیمی با اشاره به اینکه در این رابطه پرونده‌ای تشکیل و فرد متخلف برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضایی معرفی شد، خاطر نشان کرد: پلیس با قاطعیت با هرگونه فعالیت مجرمانه در زمینه قاچاق برخورد خواهد کرد و از شهروندان نیز انتظار داریم هرگونه اخبار و اطلاعات در این خصوص را از طریق تماس با شماره110 به پلیس اطلاع دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز