خبرگزاری کار ایران

| 21:56   
کد خبر : ۱۳۸۶۷۱۰
رئیس اتاق بازرگانی استان:

شرکت گردشگری با حمایت بخش خصوصی در قزوین تشکیل می‌شود

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قزوین گفت: برای تبدیل قزوین به مقصد گردشگری تصمیم گرفته‌ایم باکمک مدیران واحدهای بزرگ تولیدی یک شرکت گردشگری ایجاد کرده و خانه‌های تاریخی موجود در شهر قزوین را با سرمایه‌گذاری مناسب به اهداف اقتصادی بلند مدت تبدیل کنیم.

شرکت گردشگری با حمایت بخش خصوصی در قزوین تشکیل می‌شود

به گزارش ایلنا، عصر روز گذشته، نودویکمین شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان قزوین برگزار شد.

مهدی عبدیان در این نشست به تشکیل کمیته گردشگری و خدمات سرمایه‌گذاری در اتاق بازرگانی قزوین، اشاره و خاطرنشان کرد: باتوجه به تاکیدات استاندار و با حسن همکاری مدیرکل میراث فرهنگی استان، جلسه کمیته گردشگری و خدمات سرمایه‌گذاری در اتاق بازرگانی قزوین تشکیل شد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قزوین ادامه داد: امیدواریم بتوانیم در بحث برندینگ گردشگری و ایجاد جاذبه‌های متنوع برای گردشگران داخلی و خارجی، قزوین را به یک مقصد گردشگری تعریف کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان هم در این نشست با تاکید بر ظرفیت‌های گوناگون قزوین در حوزه گردشگری، خانه‌های تاریخی شهر، احداث مجتمع‌های پذیرایی میان راه با فاصله تنها 3 کیلومتر از یکدیگر و بازسازی و بهره‌برداری مدرن از گراند هتل قزوین را بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاران برای بهره‌مندی ازصنعت دانست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز