خبرگزاری کار ایران

| 01:54   
کد خبر : ۱۳۶۶۵۸۲
در سمنان صورت گرفت؛

دستگیری همدست زنی که اقدام به قتل همسرش کرد

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: همدست زنی که اقدام به قتل همسرش کرده بود در کمتر از سه ساعت از سوی نیروهای پلیس گرمسار دستگیر شد.

دستگیری همدست زنی که اقدام به قتل همسرش کرد

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سیدعلی میراحمدی اظهار کرد: در پی تماس تلفنی با مرکز ۱۱۰ مبنی بر اینکه مردی ۴۰ ساله از پشت بام منزلش به پایین سقوط و فوت کرده است، به سرعت کارآگاهان پلیس آگاهی برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی با اشاره به بررسی تخصصی و تحقیقات میدانی پلیس از محل حادثه افزود: در همان لحظه‌های اولیه کارآگاهان متوجه آثار ضرب و جرح بر روی سر و بدن متوفی و در این راستا با اظهارات ضد و نقیض همسر وی مواجه شدند.

به گفته وی، با انتقال همسر متوفی به پلیس آگاهی، در بازجویی فنی کارآگاهان لب به اعتراف گشود و اعلام کرد با همکاری پسر جوان و مجردی که به مدت چهار سال با وی رابطه مخفیانه داشت، نقشه شوم قتل و صحنه‌سازی خودکشی همسرش را کشیدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: متهم در ادامه اعتراف‌های خود اظهار کرد در شب حادثه با برنامه ریزی‌های انجام شده، همدست وی با میله آهنی به سر متوفی می‌زند و سپس با همکاری یکدیگر وی را از پشت بام به پایین پرتاب می‌کنند تا بدین وسیله صحنه خودکشی را درست کرده باشند.

سرهنگ میراحمدی از دستگیری همدسـت همسر متوفی در کمتر از سه ساعت طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه خبر داد و اضافه کرد: متهم در بازجویی تخصصی پلیس با وجود دلایل و مدارک، چاره‌ای جز اعتراف نداشت و به قتل با همدستی همسر متوفی اعتراف کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: متهمان با تکمیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

شهرستان‌ گرمسار با حدود ۷۷ هزار و ۵۰۰ نفر جمعیت بر پایه سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ در غرب استان سمنان قرار دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز