خبرگزاری کار ایران

| 02:11   
کد خبر : ۱۳۴۷۵۱۸
فرمانده انتظامی لرستان خبر داد:

انهدام باند سارقان محتویات خودرو با 21 فقره سرقت در خرم آباد

فرمانده انتظامی استان، از شناسایی و دستگیری اعضای باند سارقان حرفه‌ای محتویات خودرو با 21 فقره سرقت در شهرستان خرم آباد خبر داد.

انهدام باند سارقان محتویات خودرو با 21 فقره سرقت در خرم آباد

به گزارش ایلنا، سردار یحیی الهی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی وقوع سرقت محتویات خودرو در شهرستان خرم آباد، پیگیری موضوع جهت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی، باند 3 نفره سارقان حرفه‌ای قطعات و محتویات خودرو را در شهرستان خرم آباد شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان لرستان تصریح کرد: ماموران با هماهنگی قضایی متهمان را در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاه شان دستگیر و با بررسی شیوه و شگرد سرقت‌ها در نهایت در مواجهه با ادله پلیس وبازسازی صحنه های سرقت، به 21 فقره سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو اعتراف کردند.

رئیس پلیس استان لرستان خاطر نشان کرد: متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

سردار الهی در پایان، ضمن هشدار به سارقان که پلیس با اشراف اطلاعاتی و با قاطیعت با آنان برخورد قانونی خواهد کرد، به شهروندان توصیه کرد خودروی خود را به لوازم ایمنی و سایر وسایل تاخیری و بازدارنده تجهیز کنید و هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز