کد خبر: 1338151 A

دادستان قزوین برای پیگیری مسمومیت دانش‌آموزان نماینده ویژه تعیین کرد

دادستان عمومی و انقلاب قزوین از تعیین نماینده ویژه به منظور پیگیری علل و عوامل مسمومیت تعدادی از دانش‌آموزان در مدارس قزوین خبر داد.

دادستان قزوین برای پیگیری مسمومیت دانش‌آموزان نماینده ویژه تعیین کرد

به گزارش ایلنا، حسین رجبی در تشریح این خبر گفت: در هفته‌های اخیر مسمومیت تعدادی از دانش‌آموزان در برخی استان‌ها موجب نگرانی خانواده‌ها شده و با توجه به دستورات مقام معظم رهبری و ریاست قوه قضاییه مبنی بر شناسایی و دستگیری مرتکبین، این موضوع با توجه به اهمیت و حساسیت به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین افزود: در همین راستا احدی از قضات دادسرای مرکز استان به عنوان نماینده ویژه دادستان به منظور پیگیری علل و عوامل این مسمومیت‌ها تعیین شد و رصد، شناسایی و دستگیری مسببین انتشاردهندگان ویروس احتمالی با همکاری سایر نهادهای امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی و به قید فوریت در دستور کار قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: بدون شک این موضوع در ادامه اقدامات مخرب دشمن است و با افرادی که در فضای مجازی نسبت به انتشار اخبار خلاف واقع در این خصوص اقدام کرده و موجب تشویش اذهان عمومی و نگرانی خانواده‌ها و دانش آموزان می‌شوند، برخورد خواهیم کرد.

در این هفته سه مدرسه در استان قزوین شامل دو مدرسه دخترانه و یک مدرسه پسرانه با مسمومیت مواجه شده که البته حال عمومی تمام دانش‌آموزان خوب بوده و بیشتر آن‌ا با اقدامات اولیه از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

انتهای پیام/
استان قزوین انقلاب بیمارستان دانش آموزان ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر