کد خبر: 1331739 A

درگفت وگو با ایلنا مطرح شد؛

کوهرنگ به ظرفیت عادی بازگشت/محورهای ارتباطی شهرستان کوهرنگ باز شد

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: با بازگشایی راه های ارتباطی معدود روستاهای باقی مانده ظرف ۲ روز آینده وضعیت در این شهرستان به طور کامل عادی می شود.

کوهرنگ به ظرفیت عادی بازگشت/محورهای ارتباطی شهرستان کوهرنگ باز شد

علی حیدری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهارداشت: در حال حاضر از محورهای اصلی شهرستان کوهرنگ گردنه چری و شاه‌منصوری همچنان مسدود است که راهداران به طور شبانه‌روزی مشغول برف‌روبی در این مناطق هستند اما به سبب حجم بالای برف بازگشایی مسیرها زمان می برد.

وی افزود: بازگشایی گردنه چری به طول ۲ کیلومتر صورت گرفته اما سقوط بهمن همچنان این محور را ناامن کرده است و تا زمانی که به شرایط امن نرسد امکان تردد در این محورها داده نمی شود.

حیدری تصریح کرد: در گردنه شاه‌منصوری نیز تردد به سبب سقوط بهمن امکانپذیر نیست اما انتظار می رود ظرف ۲ روز آینده این محورها بازگشایی و شرایط تردد در آن فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه ۹۵ درصد محورهای روستایی شهرستان کوهرنگ باز شده است خاطرنشان کرد: ۱۰ روستا در شهرستان‌های کوهرنگ و اردل همچنان مسدود است .

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به وقوع چندین مرتبه ریزش کوه و رانش خاک در شهرستان اردل گفت: این حوادث به حدی نبود که منجر به مسدود شدن راه‌های ارتباطی شود و سریع جاده پاکسازی می شد.

انتهای پیام/
جاده چهارمحال و بختیاری خاک روستا ریزش کوه
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر