کد خبر: 1328944 A

بارش برف سبب لغزنده بودن راههای مواصلاتی آذربایجان غربی شد/ جاده‌های پیرانشهر_تمرچین و برهان مسدود است

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: بارش برف در استان مسیر های مواصلاتی پیرانشهر_تمرچین و جاده برهان در مسیر مهاباد_بوکان را مسدود کرد.

بارش برف سبب لغزنده بودن  راههای مواصلاتی آذربایجان غربی شد/ جاده‌های پیرانشهر_تمرچین و برهان مسدود است

به گزارش ایلنا، سرهنگ رضا پناهی مقدم با اشاره به بارش برف در بیشتر نقاط استان گفت: مناطق کوهستانی و گردنه‌های ارتباطی بویژه جاده پیرانشهر به مرز تمرچین و جاده برهان در مسیر  مهاباد به بوکان به دلیل بارش سنگین برف و کولاک مسدود است.

وی افزود: تردد وسایل نقلیه در گردنه زمزیران واقع در محور سردشت به مهاباد و گردنه مائین بلاغ شاهین دژ به تکاب در جنوب استان نیز با علت حجم بارش برف و شرایط جوی، فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

پناهی مقدم، در رابطه با وضعیت محورهای شمال استان آذربایجان‌غربی افزود: بارش برف در این مناطق هم گزارش شده لذا خودروها فقط با استفاده از زنجیر چرخ می‌توانند در گردنه علیمردان در محور چایپاره به چالدران و جاده قدیم خوی به ماکو تردد کنند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی با اعلام اینکه تقریبا تمامی مسیرهای جاده‌ای استان لغزنده است، گفت: با توجه به وضعیت بارش‌ها  شهروندان از سفرهای غیر ضروری جاده‌ای اجتناب کنند.

وی ادامه داد: رانندگان در صورت ضرورت به سفر، حتما لوازم زمستان و زنجیر چرخ را به همراه خود داشته باشند و نحوه بستن زنجیر چرخ را قبل از شروع سفر آموزش ببینند.

انتهای پیام/
آذربایجان غربی بارش برف پلیس راه فرماندهی انتظامی جاده برهان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر