خبرگزاری کار ایران

مدیر کل نوسازی مدارس لرستان خبر داد:

ساخت مدارس در مناطق عشایری استان با هدف رفع محرومیت های آموزشی

asdasd
کد خبر : ۱۲۶۷۵۰۰

مدیر کل نوسازی مدارس لرستان از ساخت مدارس در مناطق عشایری با هدف رفع محرومیت آموزشی با همکاری بنیاد علوی در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، یونس بهاروند اظهار داشت: در لرستان قریب به ۴ هزار واحد آموزشی وجود دارد که از این تعداد  ۱۵۰۰ واحد از استانداردهای لازم برخوردارند و ۱۵۰۰ واحد نیازمند مقاوم سازی هستند و ۱۰۰۰  واحد باقی مانده  متاسفانه به هیچ وجه وضعیت مناسبی نداشته و باید تخریب و بازسازی شوند.

وی در ادامه افزود: خوشبختانه شاهد حضور پررنگ خیرین مدرسه ساز در مناطق مختلف استان بالاخص مناطق صعب العبور عشایری هستیم و بنیاد علوی بعنوان یکی از نهادهای خیر تا کنون اقدام به ساخت ۲۹ کلاس درس در سطح استان کرده است که کار ساخت ۱۷ کلاس  آن به پایان رسیده و تحویل دانش آموزان عزیز گردیده است و ۱۲ کلاس درس باقی مانده هم در دست اجراست و از پیشرفت مناسب و قابل قبولی برخوردار هستند.

 مدیر کل نوسازی مدارس لرستان با اشاره به عقد تفاهم نامه سازمان نوسازی مدارس کشور با بنیاد مستضعفان ، اعلام کرد : بر اساس تفاهم نامه ی منعقد فی مابین سازمان نوسازی مدارس کشور با بنیاد مستضعفان ، ۶۰۰ کلاس درس در سطح کشور احداث خواهد شد که سهم استان لرستان از این میزان ۴۰ کلاس درس خواهد بود.

 شایان ذکر است ، ساخت مدارس فوق الذکر با مشارکت بنیاد علوی که از نهادهای زیر مجموعه بنیاد مستضعفان هست ، صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز