کد خبر: 1245325 A

معاون استاندار لرستان خبر داد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان از اصلاح پیچ حادثه‌خیز گاوکش محور خرم‌آباد- نورآباد خبر داد.

به گزارش ایلنا ، احمدرضا دالوند در سفر به شهرستان دلفان با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری از طرح آبرسانی منطقه محروم میربگ جنوبی، اظهار کرد: این پروژه در دهستان عزیز کشته که شامل هفت روستای دورافتاده و محروم می‌شود به همت خیر حاج اکبر ابراهیمی اجرایی شد.

وی در ادامه پس از بازدید از پروژه‌های فعال شهر نورآباد و بررسی مشکلات آنها بر لزوم جدیت بیشتر در اجرای کارها تاکید کرد و افزود: به پروژه‌هایی که طرح و برنامه داشته باشند حمایت و کمک خواهیم کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: با توجه به سانحه تصادف ناگواری که فروردین سال جاری در محور خرم‌آباد- نورآباد در منطقه گاوکش منجر به فوت ۸ تن از هم استانی‌های عزیز شد، بلافاصله از منطقه بازدید کردیم.

 وی با بیان اینکه این پیچ یکی از نقاط حادثه خیز استان بود، افزود: پس از حضور در این محور با همت راه‌وشهرسازی، فرمانداری دلفان و دیگر دستگاه‌های مربوطه قرار شد طی برنامه زمانبندی دو ماهه مشکل این پیچ را که به طول تقریباً سه کیلومتر است اصلاح و مرتفع شود.

دالوند خاطرنشان کرد: اکنون این محور پس از اصلاح و رفع مشکل زیر بار ترافیکی رفته است که امیدواریم با اتکا به خداوند متعال دیگر پروژه‌های استان مانند این مطابق قول و برنامه‌های زمانبندی که ارائه شده به نتیجه نهایی برسند تا مردم نسبت به مسئولین و نظام امیدوارتر شوند.

 

انتهای پیام/
افتتاح و بهره‌برداری طرح آبرسانی در نورآباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر