کد خبر: 1244885 A

فرماندار بروجرد گفت: شناسایی و احراز صلاحیت فروشندگان سیار، گام اول برای ساماندهی آنها است.

به گزارش ایلنا، مجید منعمی در جلسه ساماندهی فروشندگان سیار با بیان اینکه  شهرداری و شورای شهر طبق دستورالعمل وزارت کشور در سال ۹۸ ساماندهی فروشندگان سیار باید اجرا کنند، اظهار داشت: ساماندهی فروشندگان سیار در مقطعی انجام‌ شده ولی متأسفانه مورد استقبال برخی از فروشندگان قرار نگرفته و همکاری نکرده‌اند.

فرماندار بروجرد خاطرنشان کرد: شناسایی و احراز صلاحیت فروشندگان سیار گام اول برای ساماندهی آنها است و اطلاع‌رسانی عمومی صورت گیرد.

منعمی اضافه کرد: شهرداری برای ساماندهی فروشندگان سیار ابتدا شناسایی و تائید صلاحیت آنان را انجام دهد و ساماندهی آن‌ها با صلاحیت سنجی همراه باشد.

وی بیان کرد: مکان‌های که برای فروشندگان سیار در نظر گرفته شده است باید اقدامات زیرساختی انجام شود و بر اساس آیین‌نامه وزارت کشور انجام شود.

فرماندار با بیان اینکه این بازارچه‌ها باید از لحاظ ترافیک و دسترسی دستگاه‌های امدادی و اورژانسی بررسی شوند، افزود: برای ساماندهی فروشندگان سیار باید یک هم‌افزایی بین همه دستگاه‌های مرتبط وجود داشته باشد.

منعمی ادامه داد: فضای در نظر گرفته شده باید ازنظر بصری و سیمای مناسب باشد و برای ساماندهی فروشندگان سیار یک زمان‌بندی مشخص در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/
ساماندهی فروشندگان سیار در بروجرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر