کد خبر: 1239974 A

در سال گذشته؛

رئیس دادگستری شهرستان آبیک گفت: در سال گذشته و با ورود و پیگیری‌های دستگاه قضایی مسائل و مشکلات 15 واحد صنعتی و تولیدی در حوزه‌های مختلف مرتفع شد و یک واحد تولیدی تعطیل هم احیاء و به چرخه تولید بازگردانده شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، داود قلعه قوند در تشریح اقدامات ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری شهرستان آبیک در سال گذشته گفت: دادگستری شهرستان آبیک در راستای گره‌گشایی و مانع زدایی از مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی ورود جدی داشت و مسائل و مشکلات این حوزه به صورت میدانی مورد بررسی قرار گرفت و در سال گذشته 10 جلسه نشست ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری در این شهرستان برگزار و مصوبات خوبی در این راستا به تصویب رسید.

رئیس دادگستری شهرستان آبیک افزود: در جهت شناسایی مشکلات و موانع صنعتگران و تولیدکنندگان، تعداد 47 مورد بازدید میدانی از واحدهای صنعتی و تولیدی با حضور مسئولان قضایی و مدیران دستگاه‌های اجرایی برنامه‌ریزی و انجام شد.

وی یادآور شد: با توجه به مجموع اقدامات و حل و فصل مسائل و مشکلات حوزه صنعت و تولید، زمینه بازگشت به کار 21 نفر فراهم شد و دستگاه قضایی نسبت به حل مشکلات کارگری نیز اهتمام ویژه دارد.

رئیس دادگستری شهرستان آبیک خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز رفع موانع تولید و گره‌گشایی از مشکلات حوزه صنعت و تولید در راستای تحقق شعار سال و سیاست‌های کلان اقتصاد مقاومتی و برنامه‌های قوه قضاییه در این حوزه در دستور کار دادگستری شهرستان قرار دارد و امیدواریم با مجموعه تلاش‌ها و اقدامات تا حد توان شرایط تولید برای فعالان این حوزه فراهم شود. 

انتهای پیام/
استان قزوین دستگاه قضایی مشکلات دادگستری واحد صنعتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر