کد خبر: 1218711 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گفت: هزار و 945 طرح صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان و ۴۷۲ طرح صنعتی در شهرک صنعتی سمنان در دست اجرا است.

به گزارش ایلنا از سمنان، محمدرضا باقری بیان کرد: هزار و 137 واحد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی فعال هستند که ۳۶۸ واحد صنعتی در شهرک صنعتی سمنان مستقر است.

وی ادامه داد: هزار و 945 طرح صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان و ۴۷۲ طرح صنعتی در شهرک صنعتی سمنان در دست اجرا است.
 
باقری افزود: ۳۸ واحد دانش بینان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان فعالیت دارد و ۶۰ واحدمستعد دانش بینان شدن شناسایی شد.
 
باقری بیان کرد: سامان‌دهی برای ارائه خدمات موثر و مورد نیاز، کمک به جهت دهی مراکز پژوهشی مرتبط با مراکز به سوی تحقیق در رشته‌های مورد نیاز و... از اهداف مرکز کسب و کار است.
 
وی تصریح کرد: فن بازار منطقه ای استان، اتاق حل مساله دانشگاه سمنان، کلینیک و مشاورین کسب و کار در ساختمان مرکز کسب و کار مستقر است.
 
مدیرعامل شرکت شهرکها یادآور شد: مرکز تحقیق و توسعه خوشه‌های صنعتی با هدف کمک به واحدهای کوچک که فاقد واحد تحقیق و توسعه هستند در دانشگاه سمنان ایجاد شد.
 
وی افزود: ۱۷ پروژه در مرکز تحقیق و توسعه خوشه‌های صنعتی برای ۱۵ واحد که منجر به افزایش سطح فناوری و بهینه‌سازی فرآیند تولید انجام شد.
انتهای پیام/
طرح صنعتی شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان واحد دانش بنیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر