کد خبر: 1162527 A

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف یک تن و ۲۵۰ کیلوگرم کود شیمیایی یارانه‌ای سهمیه کشاورزان خارج از شبکه توزیع خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مراغه، سرهنگ توحید فارسی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی خبر واصله مبنی بر فروش کودهای شیمیایی یارانه‌ای سهمیه کشاورزان توسط افراد سودجو در یکی از مغازه‌های شهرستان ماموران پلیس آگاهی و تعزیرات، رسیدگی به موضوع را بلافاصله در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات و رصد اطلاعاتی و شناسایی فروشگاه مربوطه با هماهنگی مقام قضائی از این مغازه بازدید کردند.

فرمانده انتظامی مراغه ادامه داد: ماموران در بازرسی از این مغازه تعداد ۲۵ کیسه ۵۰ کیلویی کود شیمیایی اوره یارانه‌ای سهمیه‌ای کشاورزان جمعاً مقدار یک تن و ۲۵۰ کیلو که خارج از شبکه توزیع بود را کشف کردند.

سرهنگ فارسی با اشاره اینکه ارزش ریالی کودهای کشف شده ۵۰ میلیون ریال تعیین شده، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

 فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از شهروندان درخواست کرد تا در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت‌های غیرقانونی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/
تعزیرات قاچاق کود یارانه کشاورزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر