کد خبر: 1096880 A

جانشین فرمانده انتظامی استان:

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده به مواد مخدر با هدف مقابله با توزیع کنندگان و خرده فروشان درسطح شهرستان‌های تاکستان، بوئین زهرا، البرز و آوج خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی پایگاه خبری پلیس، سرهنگ داود عبدالمالکی با اشاره به طرح پاکسازی نقاط آلوده به مواد مخدر گفت: در راستای پاسخ به مطالبات مردمی و ادامه طرح‌های پاکسازی و ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز از نظر وجود خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر به مدت یک هفته در سطح شهرستان‌های تاکستان، بوئین زهرا، البرز و آوج اجرا شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به رضایت شهروندان از اجرای طرح‌های پاکسازی افزود: در اجرای این طرح، 17 نفر  معتاد متجاهر و خرده فروش دستگیر و مقدار یک کیلو و600 گرم انواع مواد مخدر کشف شد.

عبدالمالکی با بیان اینکه در این طرح یک خودرو و یک دستگاه موتور سیکلت نیز توقیف شده است، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی برای آرامش و امنیت شهروندان به صورت شبانه روزی با سارقان و مخلان امنیت برخورد می‌کند و از شهروندان نیز انتظار دارد که در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند.

انتهای پیام/
خودرو فرمانده انتظامی استان معتاد مواد مخدر بوئین زهرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر