خبرگزاری کار ایران

| 10:43   
کد خبر : ۱۳۷۹۱۰۷
رئیس پلیس آگاهی فراجا خبر داد:

کشف ۴۲۷ دستگاه موتورسیکلت مسروقه در اولین مرحله از طرح عملیاتی مبارزه با سارقان موتور

رئیس پلیس آگاهی فراجا گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی همزمان در سراسر کشور با اجرای اولین مرحله از طرح عملیاتی مبارزه با سارقان موتورسیکلت موفق شدند که بیش از ۴۰۰ دستگاه موتورسیکلت مسروقه را کشف کنند.

کشف ۴۲۷ دستگاه موتورسیکلت مسروقه در اولین مرحله از طرح عملیاتی مبارزه با سارقان موتور

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: اولین مرحله از طرح عملیاتی کشف موتورسیکلت‌های مسروقه در اوایل تیرماه سال جاری به صورت همزمان در سراسر کشور به مدت سه روز اجرا شد. 

وی افزود: در این بازه زمانی پس از جمع‌بندی نتایج واصله، کارآگاهان پلیس آگاهی موفق شدند تعداد ۴۲۷ دستگاه موتورسیکلت مسروقه و در خلال اجرای طرح، تعداد ۱۰۲ دستگاه خودرو نیز کشف کنند. 

رئیس پلیس آگاهی فراجا تصریح کرد: مبارزه با سارقان و مالخران موتورسیکلت و همچنین خودرو، کاهش و کنترل نسبی وقوعات جرم و افزایش کشف از جمله اهداف کلی اجرای این طرح است. 

وی همچنین کاهش زمان کشف تا وقوع، ارتقای امنیت اجتماعی و ایجاد آرامش روانی در جامعه، ناامن کردن محیط برای فعالیت سارقان و پیشگیری از جرم را از دیگر اهداف اجرای این طرح عنوان کرد. 

قنبری از شهروندان خواست جهت پیشگیری از سرقت نکات ایمنی و هشدارهای پلیس را جدی بگیرند و موتورسیکلت خود را ضمن این که در مکان امنی پارک می‌کنند به تجهیزات ایمنی نیز مجهز کنند. 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز