کد خبر: 1336582 A

شهرداری ارومیه اعلام کرد؛

آغاز «شهرتکانی» شهر ارومیه در آستانه عید نوروز

رئیس سازمان مدیریت پسمان شهرداری ارومیه گفت:طرح «شهرتکانی» توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه به مناسبت فرارسیدن نوروز ۱۴۰۲ در سطح شهر ارومیه از ابتدای اسفند ماه آغاز شده و تداوم دارد.

آغاز «شهرتکانی» شهر ارومیه در آستانه عید نوروز

به گزارش ایلنا، هادی بصاری با بیان اینکه طرح شهر تکانی از ابتدای اسفند آغاز و تا پایان آن تداوم دارد، اظهار کرد: در قالب این طرح، سطح شهر توسط پاکبانان، ماشین آلات و عوامل اجرایی نواحی شش گانه سازمان نظافت و شست‌وشو می‌شود.

بصاری افزود: ساماندهی ورودی‌های شهر ارومیه جهت آماده سازی برای استقبال از نوروز و مسافران نوروزی در دستورکار سازمان قرار گرفته و به صورت شبانه روزی اقدامات نخاله‌برداری و تسطیح ورودی‌ها توسط ماشین آلات و نیروهای اجرایی سازمان انجام می‌گیرد.

وی رنگ‌آمیزی و تعمیر دو هزار مخزن ۷۰۰ لیتری، پاکسازی جاده‌ها و ورودی‌های سطح‌شهر، نظافت و شست‌وشوی ۹۰۰ شارع اصلی و شارع‌های فرعی، پاکسازی قطعه‌های خالی و برداشت نخاله‌های ساختمانی، شست‌وشوی مستمر تمام جداول و نرده‌ها و شست‌وشوی تمام تابلوها را از جمله اقدامات اجرایی در قالب طرح شهر تکانی عنوان کرد.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه اظهار کرد: در اجرای این طرح ۲۰۰ دستگاه انواع ماشین آلات و یک هزار نیروی خدماتی و نظارتی ، پاکسازی، لایروبی جوی آب، تسطیح و نخاله برداری از قطعه‌های خالی، پاکسازی و شست وشوی باکس‌های زباله، رنگ آمیزی نرده‌ها را بصورت روزانه و به شکل مستمر در قالب طرح هفته پاکسازی در محلات مختلف شهر انجام می‌دهد.

بصاری تصریح کرد: مشارکت شهروندان و همراهی آنان در این طرح و در داشتن شهری پاک امری ضروری است و شهروندان می‌توانند نظرات و مشکلات خود را از طریق سامانه ۱۳۷ اطلاع رسانی‌ کنند.

 

انتهای پیام/
جاده شهرداری عید نوروز مسافران نوروزی نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر