کد خبر: 1334992 A

تشدید بازدید‌های و نظارت‌ها بر واحد‌های فعال گردشگری آذربایجان شرقی

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی از تشدید بازدید‌های و نظارت‌ها بر واحد‌های فعال گردشگری خبر داد.

تشدید بازدید‌های و نظارت‌ها بر واحد‌های فعال گردشگری آذربایجان شرقی

به‌گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی، جبارعلی ذاکری در دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان بیان کرد: با توجه به مقارن بودن تعطیلات عید نوروز با ایام ماه مبارک رمضان و آغاز سفر‌های نوروزی از ۲۵ اسفندماه، شرایط و ضوابط لازم به تمامی واحد‌های فعال گردشگری استان ابلاغ خواهد شد تا طی این ایام طبق شرایط، ارائه خدمات به گردشگران صورت پذیرد.

او در ادامه گفت: مقرر شد تا واحد‌های پذیرایی برای اجرای برنامه‌های موسیقی زنده در واحد‌های خود برنامه‌های خود را به اداره کل فرهنگ و ارشاد ارائه داده و دستورالعمل نحوه اجرای موسیقی را از این اداره کل دریافت کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی ادامه داد: در راستای امدادرسانی و سامان‌دهی محور‌های مواصلاتی استانی مقرر شد تا نسبت به استقرار ۱۴ دستگاه جرثقیل در پاسگاه پلیس راه‌ها اقدام شود.

او افزود: با توجه به اینکه برای کنترل خدمات ارائه شده به صورت مستمر بازدید‌های تلفیقی در حال انجام است، لذا در ادامه این اقدامات نظارت‌ها تشدید خواهند یافت.

ذاکری اظهار کرد: در راستای جلوگیری از اجرای تور‌های غیرمجاز و همچنین زیان‌های مالی به گردشگران، به صورت جدی برگزارگنندگان تور‌های غیرمجاز را شناسایی و برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/
آذربایجان شرقی گردشگری میراث فرهنگی تبریز نور مسافر رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر