کد خبر: 179415 A

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کاشان

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کاشان از راه اندازی دو ایستگاه دوچرخه سواری در این شهر خبر داد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کاشان از راه اندازی دو ایستگاه دوچرخه سواری در این شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگارایلنا در کاشان امیر هوشنگ میردامادی در جمع خبرنگاران، ایجاد ایستگاههای دوچرخه سواری را از جمله اقدامات موثر به منظور توسعه و گسترش فرهنگ ورزش دوچرخه سواری در این شهر برشمرد.

وی با اشاره به اینکه این اقدام هم اکنون در پارکهای لاله و جوان انجام شده است گفت: در مرحله اول اجرای این طرح تعداد۳۰ دوچرخه با هزینه ۳۰۰ میلیون ریال خریداری و در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

میردامادی با اشاره به اینکه اجرای این طرح گامی موثر در راستای توسعه و ترویج فرهنگ ورزش و ارتقای سطح سلامت شهروندان می باشد گفت: کاهش آلودگی های زیست محیطی و کاهش ترافیک در نقاط پر تردد شهر از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

وی، توسعه فضاهای ورزشی در پارک‌ها و محلات سطح شهر و برخی مجموعه‌های تفریحی را ضروری دانست و ادامه داد: شهروندان می‌توانند با مراجعه به این مراکز از مزایای اجرای این طرح به صورت رایگان استفاده نمایند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کاشان در پایان افزود: همچنین راه اندازی ایستگاههای دوچرخه سواری در بلوار دانش و بلوار امام رضا(ع) به عنوان برنامه های آتی این معاونت در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

ارتقای سطح امام رضا ترافیک ترویج فرهنگ حمل و نقل و ترافیک شهرداری دوچرخه سواری زیست محیطی سلامت شهرداری جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر