کد خبر: 639864 A

نزدیک به ۵۰۰ نفر از کارگران دو‌کارخانه «تولی‌پرس» و «بسته‌بندی البرز» صبح امروز برای سومین بار در هفته جاری در اعتراض به ادامه بی‌پاسخ ماندن خواسته‌های صنفی خود، در محوطه کارخانه تجمع کردند.

یکی از کارگران دو کارخانه تولی‌پرس و بسته‌بندی البرز درباره تکرار اعتراض صنفی خود و همکارنش به خبرنگار ایلنا گفت: ۵۰۰ کارگر که در این دو واحد تولیدی مشغول کار هستند به دلیل اختلال در روند فعالیت این واحد تولیدی و در نتیجه تهدید امنیت شغلی‌شان همچنان نگرانند.

او در تشریح مشکلات شرکت تولی‌پرس و و نیز شرکت بسته‌بندی البرز گفت: یکی از شرکت‌های طرف قرارداد از مدتی قبل بابت طلب مالی خود از مراجع قضایی حکم توقیف اموال این دو کارخانه را دریافت کرده و در حال حاضر با پلمب درهای انبار، در روند فعالیت این دو واحد تولیدی اختلال ایجاد شده است.

او گفت: طی روزهایی که کارگران با تجمعات اعتراضی سعی در نگه داشتن اموال و تجهیزات محل کار خود داشتند؛ با توافقی که بین مدیران شرکت و مسئولان شهرستانی منعتقد شد، قرار بود دو شرکت تولی‌پرس و بسته‌بندی البرز به فعالیت تولیدی خود ادامه دهند اما با گذشت چند روز هنوز این امکان فراهم نشده و بلاتکلیفی یکماهه کارگران ادامه دارد.

این کارگر معترض در پایان گفت: از مسئولان بالادستی ازجمله استانداری می‌خواهیم که صدای ما کارگران «تولی‌پرس» و «بسته‌بندی البرز» را بشنوند و برای مشکلات ما چاره‌ای بیندیشند.

مشکلات کارگران البرز امنیت بندی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر