خبرگزاری کار ایران

کاندیدای مورد حمایت جامعه کارگری مطرح کرد:

افزایش دستمزد و اصلاح قوانین به نفع کارگران را پیگیری می‌ کنم

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۲۹۱۹

مرتضی‌ بیابانی می‌گوید: پیگیری افزایش حقوق دستمزد و اصلاح و بازنگری قوانین به نفع کارگران و تصویب قوانین برای ایجاد اشتغال و تسهیل ازدواج جوانان از برنامه‌های من برای ورود به مجلس است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مرتضی‌ بیابانی، متولد ۱۳۵۶ تهران، تحصیلکرده دکترای تخصصی معماریPh. D و دکترای حرفه‌ای کسب‌وکار مدیریت استراتژیک DBA است. او به عنوان فردی تحصیلکرده، عناوین مدیرعاملی شرکت‌های بازرگانی، معاون بازرگانی صنعت کاشی و سرامیک، عضو سازمان نظام‌مهندسی ساختمان تهران و فعالیت در احزاب کارگری کارخانجات و همچنین در صنعت حمل ونقل را در کارنامه خود دارد. او در حال حاضر به عنوان استادیار دانشگاه و مدرس مدعو دانشگاه آزاد در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد نیز مشغول به کار است.

این استاد دانشگاه معتقد است که باتوجه به رشته تخصصی‌اش که دکترای تخصصی معماری و کسب وکار است با حضور متخصصانه و مدبرانه در حیطه قانونگذاری در ساختار اصلاحات در حوزه انتخابی‌اش می‌تواند کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شود.

بیابانی درباره برنامه‌های خود برای حضور در انتخابات و ورود به مجلس گفت: پیگیری افزایش حقوق دستمزد و اصلاح و بازنگری قوانین به نفع کارگران، پیگیری دغدغه‌های اقتصادی و اجتماعی مردم در حد توان و تصویب قوانین برای ایجاد اشتغال و تسهیل ازدواج جوانان از مهمترین برنامه‌های من برای ورود به مجلس است.

او قصد دارد پیگیر مطالبات به حق کارگران در مجلس شورای اسلامی باشد: به عنوان نماینده مجلس پیگیر مطالبات به حق قشر کارگر که قشری آسیب‌پذیر هستند، خواهم بود و به دنبال این هستم که بحران‌های اقتصادی آن‌ها را رصد کرده و در سطوح مختلف مطرح کنم.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز