کد خبر: 1129798 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: در راستای ارتقای همکاری های بین بخشی، واکسیناسیون سیار جمعیت کارگری واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی زاهدان آغاز شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، مهرداد جهاندیده گفت: با تلاش و پیگیری‌های انجام شده، تمامی امکانات و زیرساخت‌های لازم برای واکسیناسیون بخش تولید در اختیار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قرار گرفت تا واکسیناسیون کارگران و شاغلان واحدهای صنعتی و تولیدی سرعت گیرد. 

وی با تاکید بر اینکه دریافت واکسن برای تمامی کارگران و شاغلان کارخانجات و واحدهای تولیدی شهرک‌ها و نواحی صنعتی به صورت رایگان انجام می‌شود، اضافه کرد: کارگران در شرایط سخت تحریم‌های ظالمانه علیه کشور، همانند مدافعین سلامت، مدافع تولید و عمران و آبادانی میهن عزیزمان ایران اسلامی هستند و اجازه نخواهد داد تا چرخ‌های اقتصاد و معیشت مردم از حرکت بایستد. 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: در شهرستان زاهدان بیش از ۵۳ واحد کارگری با جمعیت بالای ۵۰ نفر نیروی کار وجود دارد و سلامتی این قشر پر تلاش به عنوان پیشتازان عرصه کار و تلاش بسیار حائز اهمیت است. 

جهاندیده تصریح کرد: ۱۸۰۰ نفر از جمعیت کارگری مشمول تزریق واکسن، طی مدت نزدیک به ۱۰ روز که تیم‌های سیار واکسیناسیون در شهرک صنعتی حضور دارند بر علیه ویروس کرونا واکسینه می‌شوند.

انتهای پیام/
واکسیناسیون کارگران کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر