کد خبر: 1309403 A

برگزاری مراسم معارفه مسئولان انجمن کیک بوکسینگ دانشگاه پیام نور/ رونمایی از دو کتاب ورزشی

در جریان مراسم معارفه مسئولان انجمن کیک بوکسینگ دانشگاه پیام نور که با حضور رضا بنفشه خواه پیشکسوت و بازیگر مطرح سینما و تلویزیون همراه بود، از دو کتاب "کیمیای کیک بوکسینگ" و قوانین مسابقات کیک بوکسینگ" به تالیف تورج عنصری رونمایی شد.

برگزاری مراسم معارفه مسئولان انجمن کیک بوکسینگ دانشگاه پیام نور/ رونمایی از دو کتاب ورزشی

به گزارش ایلنا، مراسم معارفه و نشست هم اندیشی مسئولان انجمن کیک بوکسینگ دانشگاه پیام نور با حضور تورج عنصری رئیس و همچنین همت اله بسطامی مدیرکل تربیت بدنی، صالحی، یارقلی و بابازاده معاونین این دانشگاه، رضا بنفشه خواه پیشکسوت عرصه بازیگری و جمعی از اساتید و مربیان رشته کیک بوکسینگ، روز چهارشنبه ۲۳ آذرماه سال جاری در تهران تشکیل شد.

بسطامی در این نشست طی سخنانی به نقش ورزش در پیشگیری از آسیب های اجتماعی اشاره کرد و گفت: ورزش می‌تواند با افزایش روحیه‌ی شادی و نشاط، افسردگی را برطرف سازد. وقتی که افرد با ورزش به روحیه‌ای با نشاط دست یابند، می‌توانند بر اضطراب‌ها و افسردگی‌های خود غلبه کنند.

وی افزود: اگر مردم با فواید ورزش چه در رشته‌های خاص و چه ورزش همگانی آشنا باشند، آن را در سبک زندگی خود جای داده و به طریقی، خود را از ناهنجاری های اجتماعی مصون می دارند.

بسطامی با رضایت از تشکیل انجمن کیک بوکسینگ در دانشگاه پیام نور، نقش این تشکیلات را در توسعه و علمی ساختن ورزشهای رزمی به ویژه رشته جذاب کیک بوکسینگ در میان دانشجویان ارزنده توصیف کرد.

در ادامه  صالحی از معاونین دانشگاه درباره اهمیت و نقش اخلاق،تواضع و خصایل پلوانی در ورزش و راهکارهای توسعه ارزشهای بشردوستانه از طریق ورزش توضیحاتی را بیان کرد.

گفتنی است در حاشیه این نشست از دو کتاب جامع "کیمیای کیک بوکسینگ" و "قوانین داوری کیک بوکسینگ" به تالیف تورج عنصری رونمایی شد که مورد استقبال قرار گرفت.

ضمنا در حکمی از سوی رئیس انجمن کیک بوکسینگ دانشگاه پیام نور، رضا بنفشه خواه به عنوان مسئول گروه هنرمندان سینما و تئاتر این انجمن معرفی شد.

گفتنی است در پایان این مراسم، احکام مسئولان کمیته های مختلف انجمن کیک بوکسینگ دانشگاه پیام نور به شرح زیر به آنها اهداء شد:

محمد محمدپوری: نایب رئیس انجمن حمیدرضا معصومی: عضو هیات رئیسه سید احمد خرم دره: دبیر انجمن پوران محمدی افضل: مسئول امور بانوان جهانگیر سلیمانی: کمیته فنی محسن لطفی: کمیته فنیکوروش رفیعی: حرکات اصلاحی و آسیب شناسی مرادی: کمیته استعدادیابی رامین منصور کوهی: کمیته حفاظت و تشریفات ایمان کمال زاده: مدیر روابط عمومی سونیا کاشی: کمیته داوران بانوان اسماعیل آقچلو: کمیته داوران آقایان علی محبی: کمیته حقوقی میثم اکبرپور: کمیته فرهنگی محمدصادق فدائی فرد: کمیته هنررضا بنفشه خواه: گروه هنرمندان سینما و تئاتر هادی هداوند: کمیته مسابقات مسعود موسوی: کمیته درمان و خدمات پرشکیعلی رضا طائف: عضو کمیته درمان و خدمات پزشکی احد موسی پور: کمیته بازرسی و انضباطی بکرانی: نماینده اصفهان خانم عزیزی: نماینده اسلامشهرسالاروند: نماینده لرستان رمضانی: نماینده ایلام

انتهای پیام/
کیک بوکسینگ تورج عنصری
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر