خبرگزاری کار ایران

| 17:49   
کد خبر : ۱۳۷۷۰۳۸
اظهارات سردار آزمون درباره والیبال، دوچرخه‌سواری و بسکتبال بانوان

سردار: از 17 جولای در تمرینات لورکوزن شرکت می‌کنم/امسال در آلمان خواهم ماند

مهاجم تیم‌ملی فوتبال ایران در مورد حمایتش از تیم‌های بانوان در رشته‌های مختلف والیبال، دوچرخه‌سواری و بسکتبال توضیح داد.

سردار: از 17 جولای در تمرینات لورکوزن شرکت می‌کنم/امسال در آلمان خواهم ماند

به گزارش ایلنا، سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران امروز (چهارشنبه) در حاشیه مسابقات جایزه بزرگ پیست مجموعه ورزشی آزادی به عنوان حامی مالی این مسابقات با بیان اینکه بسیار خوشحال است که به عنوان حامی مسابقات دوچرخه‌سواری اقدام کرده است، گفت: امیدوار هستم خودم و دیگران این رویه را ادامه دهیم. یک تصمیم خانوادگی بود که به حوزه دوچرخه سواری ورود پیدا کردم.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در مورد قطع همکاری با تیم والیبال بانوان سریک و حضور در رشته دوچرخه‌سواری عنوان کرد: قطعا اگر امسال هم در رشته والیبال تیم می‌دادم از دوچرخه‌سواری هم حمایت می‌کردم؛ سال بسیار خوبی را با سریک داشتیم اما به دلایلی که از جانب ما نبود امسال نتوانستیم تیم بدهیم و شاید امسال در دوچرخه سواری تیم بدهیم.

 

آزمون با بیان اینکه شاهد پیشرفت والیبال بانوان بوده است، گفت: امیدوارم در دوچرخه‌سواری هم همین منوال ادامه یابد.

وی درباره سرمایه‌گذاری و حمایت از حوزه بانوان، بیان کرد: این مساله باعث افتخار من است و می‌دانم بانوان کشورم چقدر با استعداد هستند و در هر رشته‌ای می‌توانند در آسیا و جهان مقام کسب کنند چرا که ما واقعا از این استعداد برخوردار هستیم.

لژیونر فوتبال ایران در مورد اینکه آیا قصد دارد در سایر رشته‌های ورزشی بانوان نیز حضور داشته باشد؟ گفت: به این موضوع فکر می‌کنم. خواهرزاده‌ام در رشته بسکتبال بازیکن تیم ملی نوجوان و جوانان بود و شاید در آینده در رشته بسکتبال هم تیم‌داری کنم اما سال آینده تیم والیبال را خواهیم داشت و به احتمال زیاد چند جایزه خیلی بزرگ در حد ۵۰۰ میلیون اختصاص خواهم داد و شاید جذب اسپانسر هم داشته باشیم و حتی از ۵۰۰ میلیون تومان نیز عبور کنیم چرا که بانوان ایرانی لایق هستند.

آزمون دقایقی از رقابت ماده دور حذفی بزرگسالان را از نزدیک تماشا کرد و از رئیس فدراسیون دوچرخه سواری نیز سوالاتی در مورد نحوه رقابت دوچرخه سواران در این ماده پرسید.

دقایق پایانی مسابقه برای آزمون بسیار هیجان انگیز شد و عملکرد پانته‌آ قلی‌پور مورد توجه آزمون قرار گرفت و عنوان کرد که این رکابزن اول می‌شود.

زمانی که قلی پور اول شد، آزمون با خنده عنوان کرد: "چقدر باهوشم، گفتم اول می‌شود."

در پایان سردار در پاسخ در مورد آینده اش در تیم فوتبال بارلورکوزن گفت: از 17 جولای در تمرینات لورکوزن شرکت می‌کنم وامسال در آلمان خواهم ماند.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز