خبرگزاری کار ایران

| 03:07   
کد خبر : ۱۳۹۳۱۸۹
در دو روز گذشته صورت گرفت؛

شناسایی 20 واحد متخلف عرضه‌کننده کالاهای اساسی در قزوین

سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی استان قزوین گفت: در دو روز گذشته 20 واحد صنفی متخلف کالاهای اساسی در استان قزوین شناسایی شد.

شناسایی 20 واحد متخلف عرضه‌کننده کالاهای اساسی در قزوین

به گزارش ایلنا، جمشید خدایاری با بیان این مطلب گفت: این تخلفات شامل 8 واحد عرضه شکر، ۶ واحد نانوایی و ۶ واحد فروش و عرضه تخم مرغ بوده است.

سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی استان قزوین اضافه کرد: تخلف واحدهای عرضه شکر و تخم مرغ از نوع گران‌فروشی و نانوایی‌ها از نوع کم‌فروشی بوده که با تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی شده‌اند.

وی با بیان اینکه نظارت بر عرضه کالاهای اساسی با اهتمام پیگیری می‌شود، گفت: ۶ تیم بازرسی متشکل از بازرسان جهاد کشاورزی و بسیج اصناف روزانه در بازار حضور یافته و بر کالاهای اساسی نظارت می‌کنند.

به گفته این مسئول،‌ بررسی شکایت شهروندان از تخلفات موجود در حوزه کالاهای اساسی یکی از مهم‌ترین موضوعات سازمان جهاد کشاورزی است که روزانه مورد تحلیل و ارزیابی قرار می‌گیرد.

خدایاری خاطرنشان کرد: شهروندان استان قزوین می‌توانند در راستای نظارت همگانی برای مقابله با تخلفات در صورت مشاهده هرگونه تخلف موضوع را به سامانه ۱۲۴ گزارش دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز