خبرگزاری کار ایران

| 07:47   
کد خبر : ۱۳۹۸۳۴۰

داوران جایزه داستان تهران معرفی شدند

اعضای هیئت داوران بخش‌های داستان کوتاه، «روایت‌نویسی» و بخش «نوجوان» پنجمین جایزه بین‌المللی تهران معرفی شدند.

داوران جایزه داستان تهران معرفی شدند

به گزارش ایلنا، اعضای هیئت داوری پنجمین دوره جایزه بین‌المللی داستان تهران معرفی شدند. بر این اساس ابوتراب خسروی، بلقیس سلیمانی و محمدرضا بایرامی در بخش «داستان کوتاه»؛ حبیبه جعفریان و سیداحمد بطحایی در بخش «روایت نویسی» و داوود امیریان در بخش «نوجوان» آثار را داوری می‌کنند. دبیر علمی این دوره از جایزه نیز برعهده مجید قیصری است. 

پنجمین دوره جایزه بین‌المللی داستان تهران با هدف هویت‌سازی و معرفی کلان شهر تهران به همت مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهردار تهران برگزار می‌شود. 

پذیرش آثار در سه بخش داستان کوتاه، ناداستان و روایت‌نویسی نوجوانان است و با توجه به تمدید مهلت ارسال، علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا تاریخ چهارم مهرماه به دبیرخانه جایزه بین‌المللی داستان تهران ارسال کنند. 

در پنجمین دوره جایزه بین‌المللی داستان تهران که به دبیری مجید قیصری برگزار می‌شود، در بخش داستان و ناداستان به ترتیب به نفرات اول تا سوم علاوه بر تندیس جشنواره مبالغ ۴۰۰ میلیون ریال، ۲۰۰ میلیون ریال و ۱۰۰ میلیون اهدا می‌شود. همچنین در بخش نوجوان به نفرات اول تا سوم علاوه بر تندیس مبالغ ۲۰۰ میلیون ریال، ۱۰۰ میلیون ریال و ۵۰ میلیون ریال تعلق می‌گیرد. 

مراسم اختتامیه و معرفی برندگان پنجمین دوره جایزه بین‌المللی داستان تهران در هفته تهران (هفته دوم مهر) برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز