خبرگزاری کار ایران

| 10:43   
کد خبر : ۱۳۹۸۳۳۳

شورای سیاست‌گذاری جشنواره هنرهای تجسمی فجر نشست برگزار کرد

نشست اعضای شورای سیاست‌گذاری شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با حضور مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

شورای سیاست‌گذاری جشنواره هنرهای تجسمی فجر نشست برگزار کرد

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی معاونت هنری، نشست شورای سیاست‌گذاری شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با حضور محمد خراسانی‌زاده، مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس شورای سیاست‌گذاری این رویداد هنری، امیر عبدالحسینی، دبیرکل جشنواره شانزدهم، جعفر واحدی، رئیس موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و اعضای این شورا شامل افرادی چون مصطفی گودرزی، سیدعباس میرهاشمی، مسعود نجابتی، منیژه آرمین، احمد عبدالرضایی، بهمن عبدی، زهرا رهبرنیا، نادر قشقایی، محمدرضا دوست‌محمدی و لیلا عباسی در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار شد. 

در این نشست که با موضوع تدوین فراخوان شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر برپا شده بود، اعضای شورا به بیان نکات و نظرات خود درباره فراخوان جشنواره شانزدهم و برگزاری شایسته این رویداد هنری پرداختند. 

افزوده شدن رشته‌های هنری، بهره‌مندی از ظرفیت دانشگاهی، در نظر گرفتن شیوه‌های ارائه آثار تجسمی در روزگار معاصر، توجه به مباحث اقتصاد صنایع خلاق فرهنگی و بررسی امکانات نمایشگاهی در تهران و مراکز استانی، از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد تبادل نظر قرار گرفت. 

در پایان این نشست، احکام مسئولیت امیر عبدالحسینی، دبیرکل جشنواره شانزدهم و سایر اعضای شورای سیاست‌گذاری این رویداد هنری از سوی محمد خراسانی‌زاده، مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به آن‌ها اهدا شد. 

لازم بذکر است این اولین جلسه رسمی اعضای شورای سیاست‌گذاری با مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس شورای سیاست‌گذاری این رویداد بعد از جلسه انتصاب اعضا و دبیرکل جشنواره است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز