خبرگزاری کار ایران

| 00:00   
کد خبر : ۱۳۹۵۱۵۹

«آسوکا» به نمایش خانگی آمد

مینی سریال «آسوکا» به کارگردانی دیو فیلونی همزمان با پخش جهانی، با دوبله اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم «تماشاخونه» عرضه شد.

«آسوکا» به نمایش خانگی آمد

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی، پلتفرم «تماشاخونه» مجموعه ای از آثار سینمای ایران و جهان را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار داده و این روزها مینی سریال «آسوکا» یکی از آثاری است که در این مجموعه عرضه شده است که تاکنون ۴ قسمت از این سریال در پلتفرم تماشاخونه قابل مشاهده است.

«آسوکا» یک مینی‌سریال تلویزیونی محصول ۲۰۲۳ آمریکاست که دیو فیلونی آن را برای شبکه دیزنی پلاس نویسندگی و کارگردانی کرده است. دو قسمت اول آن در آگوست ۲۰۲۳ به نمایش درآمد و قرار است در ۳ اکتبر به پایان برسد. این سریال بخشی از فرنچایز جنگ ستارگان و اسپین‌آفی از مجموعه مندلورین به‌ شمار می‌رود که داستان آن در بازه زمانی این مجموعه و اسپین‌آف‌های پس از وقایع فیلم بازگشت جدای (۱۹۸۳) جریان دارد و ادامه‌دهنده داستان مجموعه پویانمایی شورشیان جنگ ستارگان است.

دیو فیلونی دو قسمت از هشت قسمت از این سریال را کارگردانی کرده است. استف گرین دو قسمت و ریک فامویوا، پیتر رمزی، جنیفر گتزینگر و گیتا واسانت، هر کدام یک قسمت را کارگردانی کرده‌اند.

این مینی سریال ماجراجویانه و اکشن به آسوکا تانو، شوالیه سابق جدای می‌پردازد که پس از سقوط امپراتوری کهکشان، درباره تهدید تازه ای که متوجه یک کهکشان آسیب پذیر است تحقیق می کند.

در مینی سریال«آسوکا» بازیگرانی چون روزاریو داوسون، ناتاشا لیو بوردیزو، مری الیزابت وینستد، ری استیونسون، هایدن کریستنسن و ایوانا ساخنو به هنرمندی پرداخته‌اند.

مینی سریال «آسوکا» که امتیاز ۷.۹ را در سایت IMDb به دست آورده و در وب‌سایت جمع‌آوری نقد راتن تومیتوز امتیاز ۸۸ از ۱۰۰ را کسب کرده و در وبگاه نقد متاکریتیک امتیاز ۶۸ از ۱۰۰ را از آن خود کرده است در ۸ قسمت به صورت رایگان و با دوبله اختصاصی هر شنبه در پلتفرم «تماشاخونه» قابل مشاهده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز