خبرگزاری کار ایران

| 01:46   
کد خبر : ۱۳۹۰۵۲۴

پروژه موسیقایی «وداع» در پارک آب و آتش/ از اجرای ارکستر جدید تا تعزیه بانوان

پروژه موسیقایی «وداع» به آهنگسازی و خوانندگی حسام آرین و روایت امیر محمد صمصامی در بوستان آب و آتش اجرا می‌شود.

پروژه موسیقایی «وداع» در پارک آب و آتش/ از اجرای ارکستر جدید تا تعزیه بانوان

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد؛ برنامه‌های دورهمی خانوادگی روزهای پنجشنبه و جمعه (۲ و۳ شهریور ماه) بوستان آب و آتش با اجرای تعزیه بانوان، نمایش تک پرسوناژه، نمایش فرم و اجرای پروژه موسیقیایی «وداع» دنبال می‌شود. 

روز پنجشنبه دوم شهریور ماه ویژه برنامه محرمی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد از ساعت ۲۰ با اجرای‌سنج و دمام زنی شروع می‌شود و با ویژه برنامه‌های نمایشی گروه «شهر آشوب»، نمایش تک پرسوناژه حنیف مظفری، اجرای ناشنوایان گروه «آوای دستان الهام»، تعزیه بانوان گروه «حنانه» و برنامه‌های متنوع دیگر همراه است. 

روز جمعه سوم شهریورماه نیز پروژه موسیقیایی «وداع» توسط حسام آرین خواننده و نوازنده و تهیه‌کنندگی امیرحسین شفیعی اجرا می‌شود. این پروژه موسیقایی در قالب یک کنسرت روایی به صحنه می‌رود که محتوای آن متمرکز بر واقعه عاشورا و وداع با پنج شخصیت بزرگ و ارجمند این واقعه است. آنچه برای این پروژه موسیقایی تعریف شده، اجرای یک کنسرت روایی با حضور یک ارکستر مجلسی مشتمل بر سازهای زهی و ارکسترال است. 

علاقمندان برای حضور در ویژه برنامه محرمی روایت‌های سوگ می‌توانند از ساعت ۲۰ به بزرگراه حقانی (غرب به شرق)، بعد از چهارراه جهان کودک، خیابان شهیدی، بوستان آب و آتش مراجعه کنند. شرکت در این برنامه‌ها برای عموم آزاد و رایگان است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز