کد خبر: 1327662 A

بازدید سرزده وزیر ارشاد از فارابی/ فعالیت‌های یکسال اخیر قابل تقدیر است

محمدمهدی اسماعیلی شب گذشته با حضور سرزده در بنیاد سینمایی فارابی گفت: بنیاد فارابی در یک سال گذشته در حوزه تولیدات سینمایی اقدامات خوبی را شروع کرده که قابل تقدیر است و امیدواریم این بنیاد با اقدامات و برنامه ریزی‌های مدون آماده حضور در جشنواره فجر سال آینده و همچنین حضور و معرفی سینمای ایران در سطح منطقه‌ای و جهانی باشد.

بازدید سرزده وزیر ارشاد از فارابی/ فعالیت‌های یکسال اخیر قابل تقدیر است

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه یکشنبه ۱۶ بهمن ماه همزمان با پنجمین روز از چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در بنیاد سینمایی فارابی حضور یافت. 

محمدمهدی اسماعیلی در حاشیه این بازدید درباره حمایت فارابی از چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر و حضور مطلوب در این رویداد گفت: کارنامه محصولات بنیاد سینمایی فارابی در دوره چهل و یکم فجر اقدام مهمی است که شایسته تقدیر است که امر نیازمند استمرار و برنامه ریزی‌های صحیح برای تولیدات فاخر در سال‌های آینده است. 

وزیر فرهنگ افزود: بعد از جشنواره فیلم فجر، فارابی باید برنامه‌ریزی خوبی برای شروع پروژه‌های سال آینده آغاز کند و با قدرت بیشتری به مسیری که شروع کرده، ادامه دهد. 

وی افزود: بنیاد فارابی در یک سال گذشته در حوزه تولیدات سینمایی اقدامات خوبی را شروع کرده است که قابل تقدیر است و امید است این بنیاد با اقدامات و برنامه ریزی‌های مدون آماده حضور در جشنواره فجر سال آینده و همچنین حضور و معرفی سینمای ایران در سطح منطقه‌ای و جهانی باشد. 

همچنین سیدمهدی جوادی، مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی نیز به ارایه گزارشی در خصوص تولیدات این بنیاد در سال گذشته و همچنین پروژه‌های سینمایی این بنیاد در سال آتی پرداخت و گفت: خانه فیلم اولی‌ها و المپیاد فیلمسازی نوجوانان از فعالیت‌های فارابی در سال گذشته بود که در راستای شعار عدالت فرهنگی و توجه به توسعه و ترویج سینما در شهرستان و مناطق کم برخوردار از سوی این بنیاد صورت گرفته است. 

گفتنی است چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ در سراسر کشور در حال برگزاری است. بنیاد سینمایی فارابی با ۹ فیلم در این رویداد حضور دارد.

انتهای پیام/
بنیاد سینمایی فارابی چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر