کد خبر: 1326592 A

نمایشگاه تصویرگری با موضوع انقلاب اسلامی

نمایشگاه آثار تصویرگری با موضوع انقلاب اسلامی به مناسبت دهه فجر در موزه ملی هنر و ادبیات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

نمایشگاه تصویرگری با موضوع انقلاب اسلامی

به گزارش ایلنا، موزه ملی هنر و ادبیات کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت چهل‌وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نمایشگاه آثار تصویرگری کتاب‌های کانون با موضوع انقلاب را برگزار می‌کند.

این نمایشگاه به مرور آثار و کتاب‌های تولید شده در کانون با موضوع انقلاب اسلامی پرداخته و دستاوردهای کانون در طول سال‌های فعالیت خود را در بیان رویدادها، تاریخ حوادث و اتفاق‌های دوران انقلاب برای مخاطبان کودک و نوجوان به نمایش می‌گذارد.

در این نمایشگاه ۵۰ فریم تصویرگری کتاب‌هایی همچون «مهربان مثل مسیح، خاطرات بچه‌های انقلاب، جای پای خون، در پناه خانه دوست و…» به تصویرگری هنرمندانی مانند سعید رزاقی، پرویز اقبالی، ابوالفضل همتی‌آهویی و… در فضای داخلی موزه ملی هنر و ادبیات کودک کانون به نمایش گذاشته می‌شود.

همچنین کتاب پوستر «دانستنی‌های انقلاب اسلامی» در فضای جانبی موزه کودک برای علاقه‌مندان به نمایش درآمده است.

علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از روز ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ (روزهای شنبه تا چهارشنبه) از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ به نشانی خیابان دکترفاطمی، خیابان حجاب، مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون، موزه ملی هنر و ادبیات کودک مراجعه کنند.

انتهای پیام/
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان موزه ملی هنر و ادبیات
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر