کد خبر: 1126128 A

آیت‌الله رشاد با انتشار پیامی درگذشت آیت‌الله سیدمحمدسعید حکیم را به رهبر معظم انقلاب اسلامی (دام ظله) و مراجع عظام تقلید (دامت برکاتهم) تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، در متن پیام تسلیت آیت‌الله رشاد به مناسبت ارتحال آیت‌الله سید محمدسعید حکیم به رهبر معظم انقلاب اسلامی (دام ظله) و مراجع عظام تقلید (دامت برکاتهم) امده است: 

«انا لله و انا الیه راجعون

خبر رحلت مرجع عالی‌شان شیعه، حضرت آیت الله سید محمدسعید حکیم (قدّس الله نفسه الزکیه) مایه‌ی تاسف و تاثر شد. وجود ذی‌جود او که از اسباط مرجع بزرگ شیعه آیت الله العظمی سیدمحسن حکیم (قدّه) و فقهای برجسته‌ی عصر ما بود، منشا خدمات منور و ماندگاری در زمینه‌ی تبیین و ترویج تعالیم حیات‌بخش وحیانی و میراث معرفتی و معنوی اهل بیت وحی (سلام الله علیهم اجمعین) بود.
شاگردان فروان تربیت یافته در محضر او، و آثار فقهی و اصولی و آراء نوآورانه‌ی وی در عرصه‌ی فقه و اصول، میراث ماندگار آن راحل رستگار بشمار است که نسلهای آینده طی قرون از این مواریث گرانبها بهره خواهند برد.

اینجانب از سوی خود و ارکان حوزه‌ی عریق و عظیم تهران، این فاجعه‌ی مولمه را به رهبر معظم انقلاب اسلامی (دام ظله) و دیگر مراجع عظام (دامت برکاتهم) و مریدان و مقلدان این مرجع مجاهد تسلیت عرض کرده، از بارگاه بلند باری برای آن مرحوم مغفرت و علو مرتبت مسالت می‌کنم، و برای بازماندگان سوگوار خاصه فرزند فاضل و برومندش حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید ریاض حکیم، صبر و اجر مسئلت دارم. حشره الله مع اجداده الطاهرین و اسکنه فسیح جنانه.

علی‌اکبر رشاد

۱۳/۶/۱۴۰۰، مطابق بیست و ششم محرم ۱۴۴۳»

انتهای پیام/
  • دبیر :

آیت الله العظمی اهل بیت رهبر معظم انقلاب اسلامی شیعه محرم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر