کد خبر: 1326565 A

رئیس شورای شهر شیراز:

شیراز نیازمند اقدامات بسیار بزرگ‌تر و درخور شهروندان است

رئیس شورای شهر شیراز گفت: پروژه‌ها و حجم اقدامات شهرداری در دهه فجر هرچند نسبت به چند سال قبل بزرگ است، اما شیراز نیازمند اقدامات بسیار بزرگ‌تر و درخور شهروندان است.

شیراز نیازمند اقدامات بسیار بزرگ‌تر و درخور شهروندان است

به گزارش ایلنا، مهدی طاهری با بیان اینکه در میدان‌های سخت استقامت سنجیده می‌شود، خاطرنشان کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی تفسیر برای پیروزی و استقامت در روزهای سخت طبق وعده خداوند است.

طاهری افرود: دهه فجر یادآور روزها و ساعت‌هایی است که در ۲۲ بهمن‌ماه سال ۱۳۵۷ فجر آفرینان در روزهای سخت انقلاب استقامت به خرج دادند تا شاهد پیروزی انقلاب اسلامی باشیم.

وی ادامه داد: دستاوردهای انقلاب ازجمله استقلال آزادی و جمهوری اسلامی مدیون خون فجر آفرینان است.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه افتتاح چنین پروژه‌هایی عمرانی و آبادانی را در کنار ارائه خدمات‌رسانی به شهروندان، رقم می‌زند و این کارنامه مسئولان در خدمت به شهروندان است، تصریح کرد: شهر شیراز اگر قرار است بهترین کلان‌شهر و در قله باشد باید در مسیر خدمت‌رسانی مسائل حاشیه‌ای را کنار بگذارد.

طاهری از شهردار و مدیران شهرداری خواست در مجموعه شهرداری صادقانه به مردم خدمت کنند.

گامی به سمت تحول زیرساختی در جهش عمرانی شیراز برمی‌داریم

رئیس کمیسیون حمل‌ونقل، ترافیک و عمران شورای اسلامی شهر شیراز گفت: در جهش عمرانی قرار است با تلاش، همت و مشارکت مردم و جوانان شیراز، گامی به سمت تحول زیرساختی در حوزه عمران این کلان‌شهر برداریم و پروژه‌های عمرانی را با سرعت پیش ببریم.

علی‌اکبر سلطانی بیان کرد: پروژه‌های مرکز گردشگری کوهستان در ارتفاعات بوستان دراک در ضلع شمال‌غربی این کلان‌شهر و  مناطق ۶  و 10 شهرداری شیراز از جمله پروژ‌هایی ‌بودند که امروز افتتاح شدند.

او تصریح کرد: در جهش عمرانی قرار است با تلاش، همت و مشارکت مردم و جوانان شیراز، گامی به سمت تحول زیرساختی در حوزه عمران این کلان‌شهر برداریم و پروژه‌های عمرانی را با سرعت پیش ببریم.

رئیس کمیسیون حمل‌ونقل، ترافیک و عمران شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به کلنگ‌زنی‌های مختلفی که شاهد بودیم، گفت: تحول خوبی در آینده نزدیک در حوزه ترافیک شهر به ارمغان خواهد داشت.

انتهای پیام/
انقلاب جمهوری اسلامی دهه فجر شورای اسلامی شهر شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر