کد خبر: 635658 A

رییس کمیته ورزش شورای شهر تهران در گفت‌وگو با ایلنا:

رییس کمیته ورزش و جوانان شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد باید تمامی نهادهای ذیربط به نظر شورای تامین درباره حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ آزادی تمکین کنند اما حال اینکه چرا این اتفاق رخ نمی‌دهد از عجایب است.

حجت نظری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره عدم اجازه ورود خانواده‌ها به ورزشگاه آزادی علیرغم صدور مجوز از سوی رییس شورای تامین گفت: اتفاقا باید هرکاری که در جامعه باعث ایجاد نشاط امید می‌شود را تشویق کنیم و تاجایی که می‌توانیم مسیر انجام آن را تسهیل کنیم.

وی ادامه داد: واقعیت این است که تنها عضوی که در شورای تامین حق دارد و در نهایت مسئول امنیت استان است، شخص استاندار است و سایر اعضا، اعضای مشورتی هستند. استاندار به عنوان رییس شورای تامین مجوز حضور خانواده‌ها را صادر کرده است.

رییس کمیته ورزش و جوانان شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: معاون استاندار نامه‌ای خطاب به نیروی انتظامی استان ارسال و در آن تصریح کرده مطابق نظر رییس شورای تامین نیروی انتظامی مقدمات حضور مردم با رعایت شئونات اسلامی را فراهم کنید.

نظری تاکید کرد: به نظر می‌رسد باید تمامی نهادهای ذیربط به نظر شورای تامین تمکین کنند اما حال اینکه چرا این اتفاق رخ نمی‌دهد از عجایب است.

وی ادامه داد: ما امیدواریم همه به قانون تمکین کنند و وقتی رییس شورای تامین مجوزی را صادر می‌کند سایر نهادها هم همراهی و همکاری کنند نه اینکه هر کسی بخواهد خود تصمیم بگیرد و آن را اجرایی کند و اگر قرار باشد هر نهاد و ارگانی مستقلا تصمیم بگیرد و آن را اجرا کند قطعا سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

index

indexبب

شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر