خبرگزاری کار ایران

میثاق‌نامه جبهه اصلاحات ایران در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳

asdasd
کد خبر : ۱۴۹۰۶۶۵

جبهه اصلاحات ایران میثاق‌نامه خود پیرامون انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ را تصویب کرد.

به گزارش ایلنا، میثاق‌نامه جبهه اصلاحات ایران به منظور معرفی و حمایت از کاندیداها در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ منتشر شد.

متن این میثاق نامه به شرح ذیل است:

به نام خدا

اینجانب ... متعهد می شوم:

۱. به کلیه سازوکارهای تصمیم جبهه اصلاحات ایران برای رسیدن به نامزد واحد پایبند باشم.

۲. در صورتی‌که نامزد منتخب جبهه اصلاحات ایران براساس ساز و کارهای تعیین شده فرد دیگری بود، رسماً کناره گیری از رقابت انتخاباتی را به نفع نامزد منتخب اعلام نمایم. 

۳. قبل و بعد از اعلام صلاحیت‌ها و تا رسیدن به نامزد واحد علیه هیچیک از نامزدهای جبهه موضع‌گیری نداشته باشم.

۴. به منظور اجرای فصل سوم قانون اساسی یعنی تأمین کلیه حقوق ملت ایران من جمله: حق حاکمیت ملی، حق آزادی بیان، حق استفاده از فرصت های برابر فارغ از جنسیت، قومیت و مذهب، گرایش سیاسی و اصلاح ساختارها، سیاست‌ها و عملکردها همه توان خود را بکار گیرم.

۵. برای قدرتمند شدن جامعه مدنی ایران که از لوازم دولت توانمند است، بکوشم و تقویت جامعه مدنی را از اولویت‌های دولت خود بدانم.

۶. حل مشکلات معیشتی و تامین رفاه و کاهش آلام مردم ایران را با اصلاح اقتصاد سیاسی کشور و  نیز تعامل سازنده با جهان  در رأس اولویت های دولت خود قرار دهم. 

جبهه اصلاحات ایران | خرداد ماه ۱۴۰۳

 

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز