خبرگزاری کار ایران

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی:

امیدواریم اعمال افزایش حقوق‌ها، به فروردین برسد

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۴۸۲۷

لطیفی درباره افزایش بیست درصدی حقوق تصریح کرد: آمار دستگاه‌های اجرایی، کارکنان کشوری و لشکری و بازنشستگان بیش از ۵.۵ میلیون نفر هستند و دیروز به کارگزینی‌های دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد که احکام جدید را صادر کنند. امیدواریم افزایش حقوق در سال جدید، به فروردین برسد اما اگر دستگاهی جاماند و نتوانست احکام جدید را صادر کند، مابه‌التفاوت در ماه‌های بعد پرداخت می‌شود.

به گزارش ایلنا، میثم لطیفی رئیس سازمان امور اداری و استخدامی در حاشیه نشست هفتگی هئیت دولت در جمع خبرنگاران گفت: ما برای ۱۹ هزار نفر آزمون کیفت‌بخشی آموزش و پرورش را در نظر داریم که در هفته‌های پیش‌رو برگزار می‌شود. ما در سال جدید آزمون ایثارگران را پیش‌رو داریم که برگزاری آن از سال گذشته باقی مانده بود و امیدواریم امسال برگزار شود.

وی افزود: در سال جدید بنا داریم در آزمون‌های استخدامی یکپارچه عمل کنیم. قرار است برآوردی را باتوجه به بودجه داشته باشیم، در جلسه فوق‌العاده دولت هم به این نکته اشاره شد که حتماً ظرفیت‌های جذب امسال باید در نظام بودجه‌ریزی دستگاه‌های دولتی در نظر گرفته شود.

وی تصریح کرد: ما در نظر داریم آزمون یکپارچه‌ای در تابستان طراحی کنیم که دستگاه‌های اجرایی هم باید درخواست‌های خود را اعلام کند، تامین بودجه انجام شود و ما هم بررسی‌های خود را نهایی کنیم تا آزمون دوازدهم استخدامی برگزار شود.

لطیفی درباره افزایش بیست درصدی حقوق کارکنان دولت تصریح کرد: آمار دستگاه‌های اجرایی، کارکنان کشوری و لشکری و بازنشستگان بیش از ۵.۵ میلیون نفر هستند و دیروز به کارگزینی‌های دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد که احکام جدید را صادر کنند. امیدواریم افزایش حقوق در سال جدید، به فروردین برسد اما اگر دستگاهی جاماند و نتوانست احکام جدید را صادر کند، مابه‌التفاوت در ماه‌های بعد پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
نظرات خوانندگان
 • ناشناس

  بزرگوار ، قبلا وزیر محترم کار گفتند ، افزایش در فروردین اعمال میشود ، اما با صدور فیش حقوقی هیچ افزایشی صورت نگرفت ، باور بفرمایید حتی یک روز هم برای بازنشسته حیاتی ست

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز