خبرگزاری کار ایران

رضایی در گفت‌وگو با ایلنا:

«عملکرد اقتصادی دولت» یکی از علل کاهش مشارکت مردم در انتخابات بود

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۷۴۸۶

نیاز به تغییر فرماندهی اقتصادی دولت جدی تر از گذشته احساس می‌شود

نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: یکی از علل کاهش مشارکت مردم در انتخابات به عملکرد اقتصادی دولت بازمی‌گردد، دولت باید پاسخگوی عدم مشارکت تعداد زیادی از مردم در انتخابات باشد.

ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در رابطه با مشکلات اقتصادی موجود در کشور و شرایط اقتصادی و معیشتی مردم و میزان تاثیر آن بر مشارکت مردم در انتخابات، گفت: من یک سال پیش در اسفند ماه سال گذشته در صحن علنی مجلس شورای اسلامی نطقی انجام دادم که در جریان آن گفتم فرماندهی اقتصادی دولت نیاز به تغییر و بازنگری دارد، امروز این نیاز جدی تر از گذشته احساس می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر آن زمان هشدارهای دلسوزان جدی گرفته و عملی می‌شد، ما امروز با این وضع فاجعه‌بار اقتصادی مواجه نبودیم. یکی از علل کاهش مشارکت مردم در انتخابات به عملکرد اقتصادی دولت بازمی‌گردد، دولت باید پاسخگوی عدم مشارکت تعداد زیادی از مردم در انتخابات باشد.

منتخب مردم دشتستان در مجلس دوازدهم تصریح کرد: من معتقدم که اگر وضعیت اقتصادی مردم بهتر بود، حتما آمار مشارکت در انتخابات هم بالاتر می‌رفت.

رضایی با انتقاد از دولت که «درگیر تعارفات است» ابراز داشت: مشکلات و مسائل اقتصادی هم حتما علاج دارد، یک اشکال دولت این است که متاسفانه مشاهده می‌کنیم که در دولت با تعارفات و ملاحظات اشخاص درگیر هستند، در حالیکه برای دولت هیچ مصلحتی بالاتر از منافع ملی و مصلحت مردم ایران نیست.

وی ادامه داد: من خواهش می‌کنم، التماس می‌کنم، تمنا می‌کنم از مدیران عالی دولت که رودربایستی و تعارف را کنار بگذارند و حتما به این مساله که تیم اقتصادی دولت به ویژه فرماندهی اقتصادی نیاز به یک تجدیدنظر دارد توجه داشته باشند و بدون تعارف و ملاحظه، افراد کاربلد و کاردان را استفاده کنند تا بتوانند فضای اقتصادی کشور را مدیریت کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: بنده به عنوان یک نماینده و یک مسئول که البته بارها و بارها در این زمینه به دولت هشدار داده‌م، بابت وضع اقتصادی و فشاری که به زندگی و معیشت مردم وارد می‌شود از تک تک ایرانیان عذرخواهی می‌کنم و شرمنده‌ام؛ ان‌شاءالله باید تلاش خود را مضاعف کنیم برای این که وضعیت معیشتی مردم بهتر شود.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز