کد خبر: 1294800 A

سعادتی بیشه سری در تذکر شفاهی:

نباید از اجرای قانون عفاف و حجاب که ۱۷سال است خاک می‌خورد عقب نشینی کرد

نماینده مردم بابل در مجلس از نحوه اجرای قانون حجاب و عفاف انتقاد کرد.

نباید از اجرای قانون عفاف و حجاب که ۱۷سال است خاک می‌خورد عقب نشینی کرد

به گزارش ایلنا، مهدی سعادتی بیشه سری در نشست علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه، ۱۵ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون اقتصادی در مورد طرح بانکداری اسلامی در تذکری، گفت: در شرایط فعلی کشور شاهد بسته شدن سامانه بهینه یاب هستیم و بانک ها در زمینه سرمایه در گردش واحدهای تولیدی به مشکل خوردند و این امر باعث تعطیل شدن این واحدها شده است.

وی با اشاره به حوادث اخیر در کشور، گفت: باید همه دستگاه های تصمیم ساز و تصمیم گیرندگان پیوست روان و نگاه برای نیروهای امنیتی، اطلاعاتی سران قوا و مجموعه های کشور انجام دهند و آسیب شناسی روانی اغتشاشگران و بزه کاران را همراه با راهکارهای پیشگیری و درمان اجتماعی تامین کنند.

نماینده مردم بابل در مجلس تاکید کرد: لزوم برخورد قاطعانه با هنجارشکنان فرهنگی که برهنگی را در پیش گرفته اند پیش از گذشته باید انجام گیرد و به هیچ عنوان نباید از اجرای قانون عفاف و حجاب که ۱۷سال است خاک می خورد عقب نشینی کرد.

عضو کمیسیون عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه دستگاه های اجرایی تنها به موضوع حجاب پرداخته اند، گفت: موضوعاتی چون تبعیض، رشوه، پارتی بازی، پولشویی و عدم اجرای عدالت و بروکراسی اداری از جمله اجزای قانون است که باید به آن توجه شود.

قالیباف رئیس مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده، به دکتر طاهری ریاست کمیسیون صنایع و معادن مجلس ماموریت داد تا مشکل سامانه بهینه یاب بانکی را حل و فصل کند./

انتهای پیام/
خاک عقب نشینی قانون عفاف و حجاب حجاب و عفاف
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر