کد خبر: 1246348 A

باهنر:

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: باید به یک سری از اصول نظام و انقلاب مانند استقلال، معارف و جمهوریت تا ابد پایبند باشیم. اگر نیاز است باید قوانین جدید مصوب کنیم و اگر نیاز بود در قانون اساسی بازنگری شود تا قدم‌های آینده را با صلابت بیشتر برداریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد رضا باهنر، دبیر کل جامعه مهندسین در پانزدهمین مجمع عمومی سراسری این تشکل سیاسی گفت: جامعه اسلامی مهندسین بیش از ۳۵ سال است که فعالیت خود را آغاز کرده است، بعد از تعطیلی حزب جمهوری اسلامی ما با تعدادی از دوستان این حزب را تاسیس کردیم. امروز پانزدهمین کنگره جامعه اسلامی مهندسین برگزار می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: کرونا بسیاری از مسائل را تحت الشعاع قرار داد و یک دوره نتوانستیم این کنگره را برگزار کنیم. 

باهنر مطرح کرد: مشی جامعه اسلامی مهندسین این است که باید قدر خدمت خدمتگزاران را داشته باشد و قرار نباشد قبلی‌ها از یاد بروند. بسیاری از خدمات این انقلاب مانند دفاع مقدس و جهاد سازندگی به معجزه شبیه است.

دبیر کل جامعه مهندسین گفت: باید احترام خدمتگزارانی که بدون توقع کار کرده‌اند را بدانیم و نقاط ضعف را پیدا کنیم و در جهت تقویت آنها گام برداریم. بیانیه گام دوم بیانیه عمیقی بود و از معدود مواردی بود که رهبری گفتند بسیار برای آن زمان صرف کرده‌اند. 

وی تصریح کرد: باید به یک سری از اصول نظام و انقلاب مانند استقلال، معارف و جمهوریت تا ابد پایبند باشیم. اگر نیاز است باید قوانین جدید مصوب کنیم و اگر نیاز بود در قانون اساسی بازنگری شود تا قدم‌های آینده را با صلابت بیشتر برداریم.

انتهای پیام/
باهنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر