خبرگزاری کار ایران

| 20:18   
کد خبر : ۱۳۹۱۷۴۸
مدیرعامل کلینیک تخصصی پوست و‌ مو ساعی:

وجه تمایز ما ایجاد زنجیره ارزش‌های سلامت و درمان به مراجعه‌کنندگان است

مدیرعامل کلینیک تخصصی پوست و‌ مو ساعی گفت: مسئله تامین مواد اولیه برای انجام خدمات در کلینیک‌های درمانی اهمیت دارد. تخصیص منابع مالی و تدابیر بهینه برای تأمین این مواد می‌تواند به بهبود کیفیت خدمات ارائه شده کمک کند.

به گزارش ایلنا، علیرضا یعقوب‌زاده با بیان این مطلب اظهار کرد: مهمترین وجه تمایزی که ما را از سایر کلینیک‌ها متمایز می‌کند، ایجاد زنجیره ارزش های سلامت و درمان به مراجعه کنندگان، مشاوره های تخصصی، بهرگیری از دستگاه های روز و‌ همچنین حضور پزشکان متخصص در حوزه‌های مختلف و همچنین داشتن تاییدیه های وزارت بهداشت و درمان، ست. این موارد سبب می‌شود که مشکلات مراجعان ما برای ما اهمیت و اولویت داشته باشد.

وی افزود: ما با استفاده از رویکرد مشاوره‌ای، به مراجعان کمک می‌کنیم تا ابتدا مشکلات و نیازهای واقعی خود را با مشاوره پزشکان متخصص و تجربه بیش از یک دهه  فعالیت موفق تشخیص داده و بر اساس نظر پزشک و مراجعه کننده بهترین انتخاب و درمان برای ایشان تحویز و صورت پذیرد. به این ترتیب، می‌توانیم به بهینه‌ترین راه‌حل‌ها برای آن‌ها رسیدگی کنیم و همچنین هزینه‌های اضافی را به حداقل برسانیم.

وی در ادامه افزود: یکی از چالش‌های اصلی کلینیک‌های تخصصی و درمانی این است که تعداد متخصصان کافی و کیفی در این زمینه محدود است. در این زمینه، یعقوب زاده توصیه می‌کند که از تخصص‌های متنوع پزشکی نیز در مسئولیت‌های فنی کلینیک‌های درمانی استفاده شود.

همچنین، او به نکات دیگری هم اشاره کرد: "مسئله تامین مواد اولیه برای انجام خدمات در کلینیک‌های درمانی اهمیت دارد. تخصیص منابع مالی و تدابیر بهینه برای تأمین این مواد می‌تواند به بهبود کیفیت خدمات ارائه شده کمک کند."

در پایان، یعقوب‌زاده به ضرورت ایجاد شرایط و حمایت های مناسب برای مدیران و مسئولان کلینیک‌های درمانی تا بتوانند به صورت موثر و با دستیابی به منابع و تجهیزات روز دنیا با وجود تحریم ها و محدودیت ها ، خدمات درمانی بهتری به مردم ارائه دهند، تأکید کرد.

گفتنی است، کلینیک تخصصی پوست و‌ مو ساعی در دومین کنفرانس بین المللی اقتصاد و مدیریت کسب و کار، جایزه ملی مدیریت کسب و کار در حوزه کلینیک های درمانی سال کشور را به دست آورد. این جایزه با حضور برجسته‌ترین اساتید و متخصصان مدیریت کشوری در سالن بین المللی اجلاس سران جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز