خبرگزاری کار ایران

| 22:30   
کد خبر : ۱۳۸۹۶۵۶

رصدخانه آب و انرژی شرکت آب منطقه‌ای تهران راه‌اندازی می‌شود

مدیر رصدخانه آب و انرژی سازمان آب و برق خوزستان از راه‌اندازی رصدخانه آب و انرژی شرکت آب منطقه‌ای تهران با همکاری سازمان آب و برق خوزستان خبر داد.

رصدخانه آب و انرژی شرکت آب منطقه‌ای تهران راه‌اندازی می‌شود

به گزارش ایلنا از وزارت نیرو، مصطفی معصومی با اعلام این خبر اظهار کرد: بر اساس تفاهم‌نامه همکاری که به امضای مدیران عامل سازمان آب و برق خوزستان و شرکت آب‌منطقه‌ای تهران رسید، مقرر شد تجربیات کسب شده در رصدخانه آب و انرژی سازمان ( پایلوت ملی)، جهت ایجاد سامانه‌ رصد و پایش منابع آب و انرژی و همچنین داشبوردهای تخصصی و مدیریتی در محدوده فعالیت شرکت آب منطقه‌ای تهران با همکاری متخصصان آن شرکت به کار گرفته شود.

عباس صدریان‌فر مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در آیین مبادله تفاهم‌نامه، ضمن تاکید بر نقش حکمرانی داده در پیاده‌سازی حکمرانی موثر آب، انتقال دانش از سازمان به سایر شرکت‌های آب‌ منطقه‌ای را از برنامه‌های کاری خود اعلام کرد.

بهزاد پارسا مدیرعامل شرکت آب منطقه‌‌ای تهران نیز هدف از تبادل این تفاهم‌نامه را، ایجاد بستر مناسب جهت مدیریت موثر منابع آب با توجه به افزایش مخاطرات آبی (سیلاب و خشکسالی) طی سالیان اخیر با استفاده از تجارب کسب شده در رصدخانه سازمان آب و برق خوزستان اعلام کرد.

بر اساس این توافق مفاد تفاهم‌نامه با همکاری متخصصان دو طرف در مدت ۲ سال، رصدخانه شرکت آب منطقه‌ای تهران و داشبوردهای مدیریتی در قالب مولفه‌های امنیت آبی راه‌ اندازی خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز