خبرگزاری کار ایران

عضو هیأت رئیسه شورا شهر شیراز خبرداد؛

کاهش 30 درصدی عوارض پسماند و نوسازی در شیراز

asdasd
کد خبر : ۱۴۹۲۰۷۲

​رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر شیراز در حاشیه یکصد و پنجاه و ششمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز از کاهش 30 درصدی عوارض پسماند و نوسازی در شیراز خبر داد.

به گزارش ایلنا، افسانه خواست خدایی با اعلام این خبر بیان کرد: درخصوص تقسیط عوارض نوسازی، هزینه خدمات پسماند‌های خانگی، واحد‌های تجاری و ساختمانی، ارسالی از کمیسیون مشترک برنامه، بودجه، امورحقوقی و املاک و سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورا توسط اعضای شورای شهر بررسی و تصویب شد. 

وی عنوان کرد: بر اساس این مصوبه، مودیانی که تا پایان سال 1403 هزینه پسماندهای ملک خود اعم از معوق و سال جاری را به صورت نقد پرداخت نمایند، هزینه پسماند خانگی سال جاری ملک آنها با ضریب 70 درصد محاسبه و اخذ می گردد که در واقع 30 درصد تخفیف دریافت خواهند کرد.

عضو هیأت رئیسه شورا همچنین از تقسیط عوارض نوسازی، هزینه خدمات پسماندهای خانگی و واحدهای تجاری و ساختمانی نیز خبر داد و عنوان کرد: تقسیط این عوارض در پنج قسط 20 درصدی انجام خواهد پذیرفت و در پرداخت به صورت اقساطی هیچ مبلغی بابت سود تقسیط به مبلغ عوارض و بهای خدمات موضوع این مصوبه اضافه نمی‌شود. همچنین صدور مفاصا حساب(پاسخ نقل و انتقال و پایانکار) منوط به تسویه حساب کامل است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز