خبرگزاری کار ایران

۴ پیکر مطهر سقوط بالگرد توسط تیم واکنش سریع هلال احمر زنجان در حال انتقال است

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۳۴۶۹

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: چهار پیکر مطهر شهدای سقوط بالگرد توسط تیم‌های واکنش سریع هلال احمر زنجان در حال انتقال از محل حادثه است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، حکمت‌اله هاشمی، ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور خدوم و همراهان وی در پی سقوط بالگرد، افزود: امروز در ساعات اولیه تیم های واکنش سریع هلال احمر استان های زنجان، آذربایجان شرقی، اردبیل و آذربایجان غربی نخستین گروه هایی بودند که به محل این حادثه رسیدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، تاکید کرد: تیم واکنش سریع هلال احمر استان زنجان اقدام به انتقال سه جسد مطهر شهدای سقوط بالگرد از محل حادثه کرده است.

وی، گفت:  پس از اعلام سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور هفت تیم عملیاتی هلال احمر زنجان به آذربایجان شرقی اعزام شدند.

هاشمی، گفت: تیم امداد هوایی و ۶ تیم‌ عملیاتی دیگر همراه با خودروهای کمک دار و دیگر تجهیزات مورد نیاز برای امدادرسانی اعزام شدند.

وی، یادآوری کرد:  ۶ تیم عملیاتی پشتیبان در مرکز استان و شهرستان طارم آماده اعزام به منطقه حادثه بودند که در صورت اعلام نیاز برای امدادرسانی اعزام می شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: هلال‌احمر استان زنجان معین آذربایجان شرقی در حوادث و سوانح احتمالی است.

به گزارش ایلنا؛ مدیر عامل هلال احمر زنجان در حال حاضر در محل سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور و هیات همراه در منطقه ورزقان حضور دارد.

 

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز