خبرگزاری کار ایران

مدارس گنبدکاووس فردا با تاخیر ۲ ساعته باز می‌شود

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۹۲۰۸

رئیس ستاد انتخابات گلستان گفت: تمامی مدارس نوبت صبح شهرستان گنبدکاووس در همه مقاطع فردا شنبه ۲۲ اردیبهشت با دو ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

به گزارش ایلنا، سیدعلی مهاجر جمعه شب شب در گفت و گویی اظهار کرد: به دلیل برگزاری مرحله دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس‌ شورای اسلامی درحوزه انتخابیه گنبدکاووس تمام مدارس این شهرستان فردا با تاخیر دوساعته فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

به گزارش ایلنا، در مرحله نخست دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ در سراسر کشور برگزار شد، درحوزه انتخابیه گنبدکاووس به دلیل نرسیدن مجموع آرا نامزدهای به حد نصاب یک‌ پنجم مجموع آرا ماخوذه به دور دوم کشیده شد.

در دور نخست انتخابات در حوزه انتخابیه گنبدکاووس «قرجه طیار» با کسب ۲۱ هزار و ۸۶۱ رای و «عبدالحکیم آق ارکاکلی» با ۲۰ هزار و ۵۵۹ رای از مجموع ۱۳۰ هزار و ۸۵ رایی که مردم این شهرستان مرزی در صندوق‌ها انداختند، به دوره دوم راه پیدا کردند.

مطابق ماده ۱۰ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، چنانچه در مرحله نخست برای یک یا چند نفر از داوطلبان حداقل یک‌پنجم آرا حاصل نگردید، انتخابات دو مرحله‌ای خواهد شد.

شهرستان گنبدکاووس یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز