خبرگزاری کار ایران

بازدید بیش از ۴۷ هزار گردشگر نوروزی از اسکله‌های بندر خرمشهر

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۶۴۰۸

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: از آغاز طرح نوروزی تا روزهای گذشته ۴۷ هزار و ۲۳۵ گردشگر نوروزی و گردشگر دریایی از اسکله‌های بندر خرمشهر واقع در رودخانه کارون بازدید کردند.

به‌ گزارش ایلنا از خوزستان، علی عسکری امروز ۱۹ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ اظهار کرد: طرح ایمنی سفرهای دریایی ویژه نوروز ۱۴۰۳ از روز ۲۴ اسفندماه سال گذشته با برگزاری مانور دریایی اطفاء حریق و تفحص و نجات کار خود را در رودخانه کارون خرمشهر توسط اداره‌کل بندر و دریانوردی خرمشهر آغاز کرد.

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر افزود: محدوده طرح ایمنی سفرهای دریایی رودخانه کارون در خرمشهر از ابتدای دهانه کارون تا پل آزادی بود که امسال همانند سال‌های قبل با استقبال گسترده گردشگران نوروزی و گردشگران دریایی همراه شد.

او گفت: از آغاز طرح نوروزی تا روزهای گذشته ۴۷ هزار و ۲۳۵ مسافر نوروزی و گردشگر دریایی از اسکله‌های بندر خرمشهر در رودخانه کارون بازدید کردند.

عسکری خاطرنشان کرد: امسال به‌منظور تأمین ایمنی سفرهای دریایی نوروزی در رودخانه کارون خرمشهر، ۵۰ بازرس از بندر خرمشهر در همه اسکله‌های گردشگری دریایی مستقر شدند و در صورت نیاز اقدامات لازم را انجام دادند.

او بیان کرد: توزیع جلیقه نجات، نظارت بر رعایت نکات ایمنی از سوی شناورها و همچنین ورود برای انجام عملیات نجات در صورت بروز مشکل، بخشی از وظایف اداره‌کل بندر و دریانوردی خرمشهر برای رقم خوردن تجربه‌ای شیرین از تفریح‌های آبی در شهرستان خرمشهر در طرح نوروزی سال ۱۴۰۳ بود.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز