خبرگزاری کار ایران

سخنگوی شهرداری شیراز اعلام کرد؛

آسفالت‌ بیش از ۵۸ هزار مترمربع معابر طی هفته هجدهم در شیراز

asdasd
کد خبر : ۱۴۲۵۹۹۹

سخنگوی شهرداری شیراز با بیان اینکه اجرای آسفالت در یازدهمین مرحله جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز از ۱۶ مرداد ماه آغاز شده است، گفت: در طول هفته هجدهم، ۵۸ هزار و ۳۲ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۷ هزار و ۲۵۴ تن آسفالت شده است.

به گزارش ایلنا، رضا جاویدی در خصوص آسفالت معابر سطح شهر اظهار کرد: یازدهمین گام از جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز که از روز دوشنبه ۱۶ مردادماه جاری با ۶ میلیون مترمربع آسفالت و اعتبار بالغ‌بر یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان شروع‌شده، طی برنامه دوساله انجام می‌شود.

سخنگوی شهرداری شیراز با اعلام میزان آسفالت انجام‌شده در هفته هجدهم از جهش عمرانی اعلام کرد: در هفته گذشته، ۵۸ هزار و ۳۲ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۷ هزار و ۲۵۴ تن آسفالت شده است.

وی در ادامه به تفکیک جزئیات و مساحت معابری که لکه‌گیری، تراش و ترمیم، روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی و روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده، پرداخت و گفت: عملیات درزگیری در سطح منطقه ۱۰، تراش و ترمیم در کمربندی جنوبی از پروژه‌های عمرانی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز و لکه‌گیری آسفالت در سطوح مناطق ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۷ و ۹ صورت گرفته است.

این مقام حوزه ارتباطات مدیریت شهری شیراز بیان کرد: روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی در کوچه ۱۱ شهید مطهری شمالی در منطقه یک، کوچه ۲۴ ابوالفضل در منطقه ۲، کوچه ۲۱ نصر غربی و کوچه ۱۹ ربانی در منطقه ۳، فرعی‌های خیابان فتح‌المبین در منطقه ۴، بولوار اتصالی از احمد بن موسی به کمربندی در منطقه ۵، فرعی‌های شهرک جوادیه در منطقه ۶، کوچه ۸ فاضل در منطقه ۷، خیابان هنر ۳ و فرعی‌های بزین در منطقه ۱۰ انجام‌گرفته است.

روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده (خاکی) در بولوار مولوی از پروژه‌های عمرانی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز نیز انجام‌شده که سخنگوی شهرداری شیراز به آن اشاره کرد.

جاویدی گفت: طی ۱۸ هفته سپری‌شده از آغاز جهش آسفالت، در یازدهمین گام جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز، تاکنون ۸۴۲ هزار و ۴۷ مترمربع از معابر مناطق این کلان‌شهر با میزان ۱۰۵ هزار و ۵۸۶ تن آسفالت انجام‌گرفته است.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز