خبرگزاری کار ایران

معاون استاندار اصفهان مطرح کرد؛

آغاز فاز دوم انتقال کارگاه‌های ریخته‌گری از شهر اصفهان

asdasd
کد خبر : ۱۴۲۳۸۰۹

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: سال گذشته فاز اول انتقال کارگاه‌های ریخته‌گری و مزاحم شهری به میزان ۵۰ هکتار به شهرک بزرگ صنعتی اصفهان انتقال یافت و فاز دوم نیز حداکثر تا اردیبهشت سال آینده منتقل خواهد شد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، مهران زینلیان در حاشیه جلسه کارگروه ماده ۱۴ قانون هوای پاک، گفت: این جلسه به‌صورت ویژه به انتقال واحدهای صنعتی، تولیدی، معدنی، خدماتی عمومی و کارگاهی آلاینده به خارج از مناطق مسکونی و سکونتگاه‌ها اختصاص یافت.

وی ادامه داد: در این نشست رصد و انتقال کارگاه‌های مزاحم شهری، صنایع ریخته‌گری و طلاسازی در اصفهان موردبحث و بررسی قرار گرفت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان بیان کرد: خوشبختانه در سال گذشته فاز اول انتقال کارگاه‌های ریخته‌گری و مزاحم شهری به میزان ۵۰ هکتار به شهرک بزرگ صنعتی اصفهان انتقال یافت و فاز دوم نیز حداکثر تا اردیبهشت سال آینده منتقل خواهد شد.

زینلیان افزود: در خصوص کارگاه‌های طلاسازی نیز مقرر شد با توجه به اینکه شهرک طلا برای استان مصوب شده است دراسرع‌وقت کارگاه‌های ساخت طلا به این شهرک منتقل شوند. همچنین با توجه به وضعیت آلاینده‌های شهر اصفهان و شرایط نامناسب موجود با کارگاه‌های غیرمجاز دراسرع‌وقت برخورد قانونی صورت پذیرد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز