خبرگزاری کار ایران

| 07:24   
کد خبر : ۱۳۹۶۳۷۱
معاون دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد؛

تلاش حداکثری برای تامین داروی استان فارس

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از برگزاری نشست هم اندیشی با دفاتر مرکزی شرکت‌های پخش دارویی و تلاش این معاونت برای تامین داروی موردنیاز استان فارس در سفر به شهر تهران خبر داد.

تلاش حداکثری برای تامین داروی استان فارس

به گزارش ایلنا، محمدجواد راعی ضمن تقدیر از همکاری شرکت های پخش دارویی گفت: شرکت های پخش دارو یکی از ارکان اصلی چرخه تامین سلامت جامعه هستند و تا امروز این شرکت‌‌ها از هیچ تلاشی در چرخه تامین دارو فروگذار نبوده‌اند و برای تامین به موقع دارو، تمامی تلاش خود را به کار بسته‌اند.

 راعی با اشاره به جایگاه دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان یکی از قطب‌های پزشکی در کشور، ابراز امیدواری کرد شرکت های پخش دارویی همکاری لازم را در زمینه تامین داروهای مورد نیاز با دانشگاه داشته باشند.

این مقام مسوول در دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: همچنین در معاونت غذا و دارو نیز پیگیر پرداخت مطالبات شرکت های دارویی از بیمارستان ها و مراکز درمانی زیرمجموعه دانشگاه هستیم تا ضمن تسویه قسمتی از بدهی ‌ها، زمان پرداخت مطالبات را تا حدامکان کاهش دهیم.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این سفر طی نشست‌ با دفاتر مرکزی شرکت‌های پخش دارویی، در خصوص چگونگی ارائه بهتر خدمات دارویی به مراکز زیرمجموعه دانشگاه و راهکارهای تسویه مالی، تهاترهای بانکی و مالیاتی و پرداخت بخشی از مطالبات شرکت‌های دارویی و همچنین راهکارهای افزایش تعامل بهتر با شرکت های پخش دارویی، تبادل نظر داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز