خبرگزاری کار ایران

| 08:00   
کد خبر : ۱۳۹۲۳۸۷
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد:

بیش از 46 کیلوگرم تریاک در خودروی حامل قاچاق کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در عملیات مشترک مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان و تهران بزرگ، 46 کیلو و 350 گرم تریاک از یک دستگاه خودروی پژو 405 کشف شد.

بیش از 46 کیلوگرم تریاک در خودروی حامل قاچاق کشف شد

به گزارش ایلنا از یاسوج، "سرهنگ ایرج بختیاری" در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان کهگیلویه و بویراحمد، بلافاصله مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و با همکاری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، ضمن هماهنگی با مرجع قضایی در محور " یاسوج- اصفهان" ایست و بازرسی دائر کردند.  

وی افزود: مأموران حین انجام ایست و بازرس به یک دستگاه خودروی پژو پارس مشکوک و به آن دستور توقف دادند.

بختیاری گفت: راننده خودرو با بی توجهی بدستور پلیس از محل متواری که پس از طی مسافتی و با شلیک چند تیر هوایی و به سپس به سمت لاستیک ها در نهایت خودرو متوقف و مأموران در بازرسی از آن 46 کیلو و 350 گرم تریاک کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از اقدام و همکاری و تعامل به موقع مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان تهران بزرگ و تشدید برنامه‌های پیشگیرانه و مقابله‌ای پلیس با سوداگران مرگ و باند‌های قاچاق مواد مخدر، از عموم مردم خواست؛ هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز